Beata Tadla nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Dwukrotnie rozwiedziona gwiazda radia i telewizji w ostatnich latach szukała szczęścia m.in. u boku popularnego prezentera pogody Jarosława Kreta, a następnie tajemniczego bruneta. Niestety, ani jeden, ani drugi związek nie przetrwał próby czasu. Co gorsza, w obydwu przypadkach Tadla o rozstaniu sama miała dowiadywać się dopiero z mediów.

ZOBACZ: Tadla i Kret dają popis na wizji. Te miny mówią wszystko! [WIDEO]

Wszystko wskazuje jednak na to, że dziennikarka otrząsnęła się już po ostatnim zawodzie miłosnym i postanowiła dać szansę kolejnemu mężczyźnie. Paparazzi przyłapali ją właśnie podczas spaceru po Warszawie z nowym partnerem.

Beata Tadla ma nowego chłopaka

45-letnia dziennikarka na razie oficjalnie nie pochwaliła się swoim nowym związkiem. Wygląda jednak na to, że nie ma zamiaru ukrywać, że znów jest szczęśliwie zakochana. Tadla zdecydowała się publicznie okazać czułość swojemu chłopakowi, trzymając się z nim za ręce podczas ostatniej randki na mieście. Moment ten uwiecznili fotoreporterzy, dzięki czemu zdjęcia prezenterki z jej nowym partnerem trafiły już do sieci.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Beatą Tadlą, ale na razie nie otrzymaliśmy od niej odpowiedzi na temat związku.

Myślicie, że dziennikarka wkrótce zdecyduje się publicznie opowiedzieć o nowym mężczyźnie w jej życiu?

ZOBACZ TEŻ: Beata Tadla szantażowana! "Płacisz, albo tracisz"