Beata Tadla pozwoliła nam zajrzeć do swojej torebki. Ba, do dwóch torebek! Dziennikarka codziennie przemieszcza się po całej Warszawie - prowadzi wykłady na uczelni, nagrywa rozmowy z gośćmi, odbywa spotkania biznesowe, prowadzi audycje w Radiu ZET. Dlatego jedna mała torebka jej po prostu nie wystarcza. Ma więc zawsze ze sobą drugą - obszerną i wypełnioną po same brzegi. A co się w niej znajduje? Po prostu wszystko! Jestem nawet trochę mechanikiem samochodowym - śmieje się Beata. Ale w swoich torebkach ma też sporo osobistych rzeczy, pamiątek i talizmanów. Na pewno będziecie zaskoczeni, bo torba Beaty Tadli to z pewnością nie jest "klasyczna damska torebka". Zobaczcie sami:

Beata Tadla jest dziennikarką radiową i telewizyjną. Pochodzi z Legnicy, podobnie jak m.in. Magda Mołek. Ukończyła studia na kierunku kulturoznawstwo i zarządzanie instytucjami kultury na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Później również studia podyplomowe w zakresie kształcenia głosu i mowy w Warszawie. Karierę dziennikarską rozpoczęła w lokalnym radiu. Największą karierę zrobiła jednak w telewizji. Najdłużej była związana z grupą TVN (pracowała w TVN Style i TVN24), prowadziła m.in. weekendowe wydanie "Faktów". Przez 4 lata była gospodynią głównego wydania Wiadomości TVP. Od stycznia 2019 roku Tadla jest związana z Radiem ZET, gdzie prowadzi m.in. audycję To właśnie weekend oraz Z jak związki.

Tadla wygrała ósmą edycję programu "Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Jej partnerem tanecznym był Jan Kliment.

Dziennikarka była dwukrotnie zamężna. Z drugiego związku, z  Radosławem Kietlińskim, ma syna Jana. Przez 5 lat spotykała się z "pogodynkiem", prezenterem telewizyjnym i podróżnikiem, Jarosławem Kretem. Rozstali się w marcu 2018 roku. Obecnie Tadla jest w szczęśliwym związku.