Beata Tadla powiedziała "tak"! Dziennikarka w tajemnicy przed mediami wzięła ślub, a nowinę ogłosiła dopiero po fakcie, kiedy to podzieliła się z fanami zdjęciami z uroczystości na Instagramie. Tadla miała na sobie elegancką, białą suknię z długim rękawem, a jej mąż ciemnogranatowy garnitur. Para zdecydowała się na ślub cywilny - po wyjściu z urzędu czekał na nią szpaler z róż utworzony przez zaproszonych gości.

- Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - napisała dziennikarka w mediach społecznościowych.

Beata Tadla wzięła ślub. Kim jest mąż dziennikarki?

Mąż Beaty Tadli ma na imię Michał i trzyma się z dala od show-biznesu. Para zaręczyła się w sierpniu 2020 roku, a ich pierwsze wspólne zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych dopiero pod koniec ubiegłego roku. 

Beata Tadla do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Dwukrotnie rozwiedziona gwiazda radia i telewizji (jej pierwszym mężem był sierżant Wojska Polskiego, którego poślubiła mając niecałe 20 lat, a w 2001 stanęła przed ołtarzem z Radosławem Kietlińskim, z którym ma syna Jana) w ostatnich latach szukała szczęścia m.in. u boku popularnego prezentera pogody Jarosława Kreta, a następnie przedsiębiorcy o imieniu Rafał. Niestety, ani jeden, ani drugi związek nie przetrwał próby czasu. Co gorsza, w obydwu przypadkach Tadla o rozstaniu sama miała dowiadywać się dopiero z mediów. 

Gratulujemy!

Zdjęcia ze ślubu Beaty Tadli obejrzycie w galerii.