Beata Tadla przez kilka długich lat spotykała się z Jarosławem Kretem. Dziennikarska para zdecydowała się nawet wziąć udział w show „Taniec z Gwiazdami”, co miało jedynie wzmocnić ich wizerunek jako trwających przy sobie parterów. W trakcie nagrań programu okazało się jednak, że między Tadlą a Kretem wcale nie dzieje się tak dobrze. Para rozstała się w dość burzliwych okolicznościach, a Beata Tadla finalnie wygrała program. Zwycięstwo nie osłodziło jej jednak goryczy rozstania, które nie było dla niej nieprzyjemnie również z racji na wspólne zobowiązania finansowe pary. Jak się jednak okazuje, te przeżycia to już jednak przeszłość. Wygląda bowiem na to, że teraz prezenterka telewizyjna znów jest zakochana. Na dowód tego, że znalazła oparcie w ramionach nowego mężczyzny, Tadla opublikowała zdjęcie z wymownym komentarzem. Co pod nim napisała? Zobaczcie PONIŻEJ:

Beata Tadla jest zakochana! W kim?

Beata Tadlana Instagramie pokazała niedawno zdjęcie z Katowic, na którym widzimy, jak ona i jej wybranek podczas wizyty w restauracji trzymają się za ręce. Pod kolejną fotografią dziennikarka napisała zaś, że jest szczęśliwa i cieszy się, że jej nowy partner jest u jej boku:

Kończę dzień cała w skowronkach:) gdy człowiek szczęśliwy, to ma chęć dzielić się szczęściem. I już! #usmiechnatwarzy #uśmiechnicniekosztuje#mood #dobrynastrój #szczescie#dobrzemi #insta #instamood @6finest9 dziękuję, że jesteś

ZOBACZ TEŻ: JAROSŁAW KRET nadal wysyła Beacie Tadli miłosne wiadomości! Co ona na to?

Fani dziennikarka od razu przystąpili do gratulowania jej nowego związku. Jak się jednak potem okazało, nie tylko Beata Tadla pochwaliła się nową miłością na Instagramie. Dokładnie to samo uczynił jej nowy partner. Co o im wiadomo? Póki co nie za wiele. Najważniejsze jednak, że dziennikarka w końcu jest szczęśliwa i może na dobre zapomnieć o traumie z powodu rozstania z Jarosławem KretemGratulujemy i życzymy powodzenia! ;-)