Co prawda personel medyczny ze szpitala w Aninie, gdzie przebywa aktorka, nie chciał rozmawiać z dziennikarzami i udzielać szczegółowych informacji na temat zdrowia jurorki show „Taniec z Gwiazdami”, to jednak ona sama uspokajała sowich fanów pisząc, że czuje się już dobrze i "wszystko jest u niej w porządku". Ciekawe, czy nadal będzie tam mówiła po tym, jakie zalecenia usłyszała od lekarzy?

ZOBACZ: BEATA TYSZKIEWICZ MIAŁA ZAWAŁ! Wybitna aktorka jest już po operacji. W jakim jest stanie?

Teraz okazuje się, że Beata Tyszkiewicz miała poważne problemy zdrowotne głównie przez swój największy nałóg. Aktorka od kilkudziesięciu lat nałogowo pali papierosy. Jak donosi dziennik „Fakt”, 78-letnia gwiazda nie wyobraża sobie powrotu do zdrowia bez palenia i odlicza już dni, "kiedy będzie mogła w domu sięgnąć po upragnionego papierosa". Czy faktycznie będzie jednak mogła to zrobić? Lekarze, którzy się nią opiekowali, stanowczo zabronili jej dalszego palenia.

Oto, co mówił o ich zaleceniu znajomy Beaty Tyszkiewicz:

„Lekarze oczywiście zabronili jej palić, bo uważają, że to właśnie przez papierosy trafiła na stół operacyjny. Ona nie chce o tym słyszeć i z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru mówi, że złego licho nie bierze!”

Czy aktorka ugnie się pod namowami lejarzy i faktycznie zrezygnuje z nałogu?

Bardzo je tego życzymy! W końcu nie od dziś wiadomo, że żadne uzależnienie nie jest dobre dla organizmu…