Beata Tyszkiewicz broni tańca Justyny Żyły. Była żona Piotra Żyły jest jedną z uczestniczek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". W pierwszym odcinku programu, tańcząca z Tomaszem Barańskim celebrytka, nie poradziła sobie z cha-chą, w efekcie czego otrzymała od jurorów niskie noty, a Ilona Pavlović podniosła dla niej tabliczkę z najniższą oceną - "1". Jednak to nie ilość punktów uraziła Justynę Żyłę, a gorzkie słowa nawiązujące do jej życia prywatnego, które otrzymała od jury. Głównie Pavlović zdecydowała się na uszczypliwe komentarze pod adresem Żyły, nawiązując do jej rozwodu ze skoczkiem narciarskim. Na takie traktowanie uczestników nie zgadza się była jurorka programu, Beata Tyszkiewicz, która zachowanie jurorów określiła jako "niedopuszczalne".

Justyna Żyła w "Tańcu z Gwiazdami" 

Po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami", w mediach społecznościowych zawrzało. Internauci nie mogli nie zwrócić uwagi na komentarze jury po występie Justyny Żyły, które były zwyczajnie nie na miejscu. Na wyjątkowo krytyczną opinię, nawiązującą do byłego małżeństwa celebrytki, zdecydowała się Ilona Pavlović:

"Chciałabym być taką małpą, która nic nie widzi i nic nie słyszy. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! Jestem zaskoczona, bo tańczyłaś jak... przedszkolak. Powiem więcej, słowo tańczyłaś to za dużo powiedziane, bo to był występ. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci tylko i wyłącznie walka o SMS-y. Masakra!" - mówiła Pavlović.

Oliwy do ognia dolał Andrzej Grabowski, który na okoliczność tańca Żyły, ułożył nawet specjalny wierszyk:

 "Justyna Żyła, uważaj, żebyś w następnym odcinku nie była... była" - dodał Andrzej Grabowski.

Trzeba przyznać, że ich opinie, niemające wiele wspólnego z merytorycznymi ocenami, były co najmniej nieodpowiednie. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Beata Tyszkiewicz, która przez wiele edycji zasiadała w jurorskim fotelu.

Beata Tyszkiewicz broni Justyny Żyły

Beata Tyszkiewicz dla serwisu Plejada skomentowała zachowanie jurorów w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami. Była członkini jury, przyznała, że nadal zdarza jej się oglądać show Polsatu i chociaż samego występu Żyły nie widziała, to i tak jest zdania, że zaistniała sytuacja nie powinna była mieć miejsca. Niezależnie od tego, czy celebrytka wypadła dobrze, czy źle.

"To niedopuszczalne. Trudno mi wyobrazić sobie całą tę sytuację, bo nie widziałam tańca pani Żyły, ale uważam, że wypominanie prywatnego życia w takim momencie nie powinno się zdarzyć. [...] Mam nadzieję, że pani Justyna poradzi sobie za tydzień. Na pewno z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej, życzę jej wszystkiego najlepszego" - powiedziała Tyszkiewicz i dodała, że na pewno broniłaby Żyły, gdyby nadal zasiadała w fotelu jurorskim.

Zobaczcie występ Justyny Żyły w "Tańcu z Gwiazdami" poniżej. Zgadzacie się z krytyką jurorów?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@justynazyla @tomaszbaranski #zylabaranina

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Mar 1, 2019 o 12:40 PST