Wczoraj w ciągu dnia odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji kosmetyków marki Sisley Paris. Na wydarzeniu tym pokazało się kilka gwiazd, które są fankami nowatorskich kosmetyków tego francuskiego brandu. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Katarzyna Żak, Bogna Sworowska, Katarzyna Kolenda Zaleska, Marta Kuligowska, Izabela Kuna, Joanna Klimas i Marzena Rogalska. Największą gwiazdą prezentacji była jednak aktorka Beata Tyszkiewicz, która przecież na salonach nie bywa zbyt często. Dla marki Sisley zrobiła jednak wyjątek. Obecność Tyszkiewicz była wielkim zaskoczeniem, bo aktorka dopiero co przeszła zawał!

ZOBACZ: BEATA TYSZKIEWICZ MIAŁA ZAWAŁ! Wybitna aktorka jest już po operacji. W jakim jest stanie?

Gwiazda podczas prezentacji nowości marki Sisley wyglądała na spokojną i zrelaksowaną. Uśmiechała się do fotoreporterów i pozowała pełna wigoru. Czy to znaczy, że Tyszkiewicz doszła już w pełni do siebie po zawale, a zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej przyniósł oczekiwane efekty? Wszystko na to wskazuje!

Mamy zatem nadzieję, że Beata Tyszkiewicz wraca do pełnej formy i niedługo będziemy mogli cieszyć się jej obecnością na kolejnych imprezach show-biznesowych!

CZYTAJ TEŻ: BEATA TYSZKIEWICZ musi rzucić swój ulubiony nałóg? Lekarze zabronili jej palić!