Beata Tyszkiewicz najwyraźniej żałuje słów, które wypowiedziała w ostatnim odcinku pod adresem Dominki Gwit. Słowa jurorki "Tańca z Gwiazdami" nie dotknęły może szczególnie aktorki, co nie zmienia faktu, że wywołały olbrzymią falę krytyki w Internecie. Przypomnijmy, w ostatnim odcinku tanecznego show Beata Tyszkiewicz wytknęła Dominice nadwagę. Ikona polskiego kina wywołała wielkie emocje mówiąc w programie na żywo, że aktorce z pewnością przydałoby się zrzucenie 20 kilogramów. Jak się okazuje, te słowa wypowiedziała chyba jednak zbyt spontanicznie. Teraz się z nich delikatnie wycofuje. W jaki sposób?

ZOBACZ: BEATA TYSZKIEWICZ krytycznie o Dominice Gwit: Jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo, to..."

Po ostatnim tańcu Dominiki w programie Beata Tyszkiewicz pozwoliła sobie na takie oto podsumowanie jej występu:

Pani Dominiko, jest pani najbardziej apetyczną jagodzianką, jaką widziałam na parkiecie. Jest też bardzo miło, bo wiem, że wszystkie kostiumy są dla pani szyte na miarę. Ale myślę, że te żarty i te wszystkie komentarze z pani strony - można do tego podejść troszkę inaczej. Jakby pani zrzuciła 20 kilo to byłoby pani lżej...

Już po zakończeniu programu Dominika Gwit na swoim profilu na Instagramie zapewniała, że w ramionach Żory Korolyova czuła się jak księżniczka i uwaga Beaty Tyszkiewicz nie zrobiła na niej większego wrażenia. Mimo to pod jej wpisem rozpętała się prawdziwa burza, którą podchwyciły w swoich relacjach także tradycyjne media. Ta nagonka na wypowiedź Tyszkiewicz najwyraźniej dotarła do gwiazdy, która na łamach „Faktu” zdecydowała się przeprosić młodą aktorkę. Co dokładnie powiedziała?

Jeśli Dominice było przykro, to bardzo ją przepraszam. Nie zrozumiałyśmy się, naprawdę ją cenię jako aktorkę i nie chciałam skrzywdzić jej uczuć…

Czy Dominika przyjmie te przeprosiny? Zgadujemy, że już pewnie nawet zapomniała o tym, co w ostatnim odcinku powiedziała do niej Beata Tyszkiewicz. W końcu kto jak kto, ale Dominka ma wyjątkowy dystans do siebie, a poczucie humoru nie opuszcza jej nawet wtedy, kiedy podczas wykonywania trudnych choreografii wywraca się na parkiecie.

Podejście do życia godne pozazdroszczenia!