Beata Kozidrak sprzedaje swój dom Lublinem, w którym spędziła ostatnie lata w towarzystwie swojego męża Andrzeja Pietrasa i dzieci. Elegancka i niezwykle luksusowa willa znajduje się ok. 5 kilometrów od centrum Lublina. Powierzchnia domu to aż 800 metrów kwadratowych, które zostały pieczołowicie urządzone. W domu znajduje się aż siedem przepastnych pokoi, kilka łazienek, garderoba i przestronna kuchnia połączona z jadalnią ze stołem na... 14 osób! To, co jednak zwróciło naszą największą uwagę, to fakt, że w głównej łazience w domu znajduje się wolno stojące… solarium, z którego Beata Kozidrak chętnie i regularnie korzystała.

Beata Kozidrak sprzedaje swój dom za 7 MILIONÓW złotych!

Za takie luksusy nowy właściciel willi będzie musiał jednak słono zapłacić! Dom Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa został wystawiony na sprzedaż za, bagatela, 7 MILIONÓW złotych! Ta cena to prawdziwy majątek. Zgadujemy zatem, że nowym lokatorem dotychczasowej willi Kozidrak zostanie prawdziwy krezus! Albo istny fan jej twórczości. 

Na jakie wygody będzie mógł liczyć w domu, który to tej pory zamieszkiwała wokalistka zespołu Bajm wraz ze swoją rodziną? Zobaczcie w naszej GALERII. Te wnętrza naprawdę robią wrażenie!