Bella Hadid i The Weeknd rozstali się po raz drugi! Jak donosi E! News 22-letnia modelka i 29-letni wokalista podjęli decyzję o zerwaniu, a głównym powodem była dzieląca ich odległość. Bella Hadid jest zajęta przygotowaniami do nadchodzących tygodni mody, a Abel pracuje nad nową muzyką i skupia się na swoim nadchodzącym debiucie aktorskim. Mimo że podczas trwania związku, para regularnie latała do siebie z zachodniego na wschodnie wybrzeże, to teraz ich kalendarze po prostu się ze sobą nie pokrywają: "Dużo się kłócili, od miesięcy nie spędzili ze sobą czasu w miły sposób" - twierdzi źródło portalu.

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się

Co ciekawe, Bella Hadid i The Weekend podobno nie przekreślają jeszcze całkowicie swojego związku. Biorą pod uwagę możliwość, że zwyczajnie potrzebują od siebie odpocząć. 

"Mają nadzieję, że wrócą do siebie w pewnym momencie, ale na razie skupiają się na sobie i swoich projektach” - donosi źródło E! News.

The Weeknd i Bella Hadid: historia miłości

The Weeknd i Bella Hadid zaczęli spotykać się w 2015 roku, zaraz po festiwalu Coachella. Niestety związek modelki i muzyka rozpadł się w październiku 2016, zaledwie trzy tygodnie przed pokazem Victoria's Secret, w którym szła Bella, a Abel był jedną z występujących gwiazd. Wtedy jeszcze Bella utrzymywała, że wszystko jest w najlepszym porządku i nawet dodała na swój Instagram zdjęcie tuż po zakończeniu show, opisując pod nim występ byłego chłopaka jako "najlepszego performera na świecie". Kiedy jednak trzy miesiące później do sieci trafiły pierwsze zdjęcia The Weeknd z Seleną Gomez sugerujące ich romans, Bella Hadid przestała obserwować przyjaciółkę na Instagramie.

Modelka nigdy do końca nie straciła uczuć do byłego chłopaka, więc jego rozstanie z Seleną Gomez wcale jej nie zasmuciło. Wręcz przeciwnie - miała nadzieję, że będą mogli do siebie wrócić. I tak właśnie było - The Weeknd po rozstaniu z Seleną również zrozumiał, że to Bella Hadid była tą jedyną, Plotki o tym, że siostra Gigi Hadid i wokalista wrócili do siebie pojawiły się w listopadzie 2017 roku, gdy paparazzi zrobili zdjęcia autorowi hitu "Starboy", gdy opuszcza nowojorski apartament swojej byłej dziewczyny. Temat powrócił ze zdwojoną siłą w kwietniu, gdy Bella i Abel mieli całować się i obejmować na festiwalu Coachella 2018 i do tej pory modelka i wokalista uchodzili za bardzo szczęśliwą parę.

Myślicie, że Bella Hadid i The Weeknd jeszcze do siebie wrócą?