Bella Hadid projektantką? W świecie mody wszystko jest możliwe. To kolejny krok Belli Hadid ku sukcesowi w świecie mody. Tym razem doceniono ją nie w roli modelki, a projektantki mody! Jak poradziła sobie z tym wyzwaniem?

Choć to Gigi Hadid została okrzyknięta międzynarodową modelką roku, to jednak Bellę Hadid nazywa się tegorocznym odkryciem w świecie mody. Dlaczego? Bella Hadid powoli wychodzi z cienia starszej siostry i sama coraz lepiej sobie radzi. Choć obie siostry Hadid zaistniały  w show-biznesie dzięki znanej mamie, to dziś zarówno Bella Hadid, jak i Gigi Hadid świetnie się w nim odnajdują.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Gigi Hadid została okrzyknięta międzynarodową modelką roku. Przyjaciółka Kendall Jenner, dziewczyna Zayna Malika podbiła Internet – na dzień dzisiejszy obserwuje ją aż 26 milionów użytkowników. Siostra Gigi Hadid, Bella Hadid nie pozostaje jednak w jej cieniu.

Bella świetnie radzi sobie w świecie mody. Nie zaszkodziła jej nawet wpadka podczas New York Fashion Week,  podczas którego Bella Hadid przewróciła się na wybiegu. 20-letnia modelka ma na koncie wiele okładek w prestiżowych pismach i udane sesje zdjęciowe. W tym roku po raz pierwszy wzięła udział w pokazie Victoria’s Secret w Paryżu. Uwaga wielu skupiła się tylko na tym, że Bella Hadid musiała przejść po wybiegu w momencie gdy na scenie występował The Weeknd.

Przypomnijmy, że wokalista The Weeknd, Abel Tesfaye i Bella Hadid jeszcze do niedawna byli uznawani za jedną z najgorętszych par w Los Angeles,. Niestety  ich związek należy już do przeszłości. Para rozstała się w zgodzie.  Choć byli zakochani spotkali się na wybiegu, oboje zachowali się bardzo profesjonalnie.

Obecnie Bella radzi sobie w świecie mody równie dobrze, co jej siostra Gigi. Okazuje się jednak, że Bella Hadid pozazdrościła Gigi współpracy z wieloma markami. Modelka postanowiła spróbować swoich sił jako … projektantka! Bella Hadid już może pochwalić się własnym projektem. Bella Hadid stworzy linię dla Chrome Hearts. Modelka pochwaliła się nowym projektem na Instagramie

Co znajdzie się w premierowej kolekcji Belli Hadid? Jak na razie Bella zaprezentowała koszulkę swojego projektu, ale w stałej ofercie marki znajdziemy również kurtki czy obversize’owe bluzy. Na więcej projektów od Belli musicie jeszcze poczekać. Czy ten projekt odniesie sukces?