Bella Hadid zaistniała w show biznesie zaledwie dwa lata temu, a już jest wymieniana jako jedna z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych modelek w świecie mody. Usłyszeliśmy o niej i jej siostrze Gigi, dzięki mamie - modelce Yolandzie Foster, która za wszelką cenę próbowała pokazać córki szerszej publiczności. Przez jej starania, Gigi i Bella są dziś uważane za it-girls, czyli wzory do naśladowania w kwestiach ubioru i stylu życia. Miliony dziewczyn chcą wyglądać tak, jak one. Chociaż Bella Hadid ma dopiero 20 lat, na swoim koncie ma już udział w pokazie Victoria's Secret, sesje dla kilku edycji Vogue oraz Harper's Bazaar, czy debiut w roli projektantki mody. Teraz Bella Hadid ogłosiła, że chce spróbować swoich sił w aktorstwie. Czy jej sie to uda?

Bella Hadid w wywiadzie z magazynem "The Telegraph" wyznała, że życie top modelki wcale nie jest takie kolorowe, jak wydaje się jej fanom. Gwiazda jako nastolatka była bardzo nieśmiała i musiała szybko przestawić się z "rozmawiania tylko ze swoją mamą i koniami" na publiczne wystąpienia, chodzenie po wybiegu i branie udziału w kampaniach najlepszych marek na świecie. Dlatego teraz zdecydowała się odpocząć trochę od Instagrama i mediów społecznościowych i więcej czasu poświęcić sobie:

"Czuję, jakbym przez modeling stała się kobietą zbyt szybko, więc teraz chciałabym znów trochę być nastolatką" - wyznała modelka.

Jednak jak się okazuje, kariera modelki nie jest dla Belli wystarczająca. Gwiazda planuje wkrótce rozpocząć karierę aktorską, a jej marzeniem jest... dostać Oscara!

"Bardzo chciałabym zacząć grać w filmach. Chciałabym, żeby świat usłyszał, co mam do powiedzenia. Muszę zacząć brać lekcje aktorstwa i ćwiczyć pamięć, aby szybko przyswajać scenariusze - moja pamięć jest bardzo słaba.  Marzę, aby pewnego dnia zdobyć Oscara" - przyznała Bella Hadid.

Myślicie, że Bella Hadid sprawdzi się w roli aktorki?

My czekamy na jej udział w pierwszych produkcjach!