Zaczęło się robić o nich głośno zaledwie rok temu, a wszystko za sprawą... Kylie i Kendall Jenner, które spełniły swoje marzenie i wystąpiły w kampanii luksusowego domu mody Balmain. Wówczas Kylie wraz z siostrą pojawiła się w reklamach nowej kolekcji marki. Oprócz celebrytek w kampanii Balmain mieliśmy okazję podziwiać inne siostry – Gigi i Bellę Hadid oraz Joan i Erikę Smalls. Chwilę później siostry Hadid trafiły na okładkę kultowego V Magazine.

Zobacz: KENDALL I KYLIE JENNER razem w kampanii Balmain! [FOTO]

Gigi i Bella próbują swoich sił w modelingu, a wychodzi im to naprawdę nieźle. Gigi ma na koncie okładkę Vogue Brazil, udział w kampanii marki Maxmara czy Balmain.Z kolei wdzięki Belli mieliśmy okazję podziwiać w sesjach dla Vogue’a czy Harper’s Bazaar oraz na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes>>.

Skąd tak wielkie zainteresowanie dziewczynami? Okazuje się, że świat usłyszał o nich dzięki ...mamie, modelce Yolandzie Foster, która za wszelką cenę próbowała pokazać córki szerszej publiczności.Nic więc dziwnego, że z dnia na dzień stały się It Girl (czyli dziewczynami, które są dla nas wzorem, wszystkie chcemy być jak one).

Zobacz: GIGI I BELLA HADID w seksownej sesji dla "V Magazine"! [FOTO]

Dziś Gigi Hadid ma zaledwie 21 lat, zaś Bella tylko 19, ale siostry w ogóle nie wyglądają na swój wiek. Modelki świetnie radzą sobie nie tylko na wybiegu, ale i w Hollywood, a ich kariera ciągle nabiera tempa. Ich Instagramy roją się od komentarzy fanów, którzy zachwycają się seksownymi zdjęciami dziewczyn (Gigi Hadid ma ponad 21 milionów followersów, a Bella Hadid prawie 6 milionów). Niestety obie gwiazdy są już zajęte.

U boku Gigi Hadid od jakiegoś czasu mamy okazję widywać Zayna Malika, brytyjskiego wokalistę, byłego członka zespołu One Direction. Para jakiś czas temu wspólnie pozowała Dla Vogue’a. Gigi i Zayn rozchodzą się i wracają do siebie. Ich związek jest burzliwy, ale podobno nie mogą bez siebie żyć. Młodsza siostra, Bella Hadid, odnalazła natomiast szczęście u boku Abela Tesfaye’a, charyzmatycznego wokalisty zespołu The Weeknd.

Zobaczcie w naszej GALERII jak wyglądają jedne z najsłynniejszych sióstr w Hollywood. Wygryzą Kylie i Kendall Jenner? 

 

Przeczytaj także: Cannes 2016 odważna Bella Hadid, wspaniała Rosie Huntington-Whiteley, eteryczna Vanessa Paradis