Bestsellery Empiku to największa w Polsce gala pokazująca, jakie książki, filmy i płyty najbardziej upodobali sobie Polacy. Na wydarzeniu, które sieć sklepów Empik nagłaśniało już od kilku dobrych miesięcy, pojawiła się cała plejada gwiazd! Ogłoszenie zwycięzców plebiscytu Bestsellery Empiku 2017 przyszli obejrzeć m.in. Piotr Stramwski, Andrzej Grabowski, Monika Olejnik, Anna Wendzikowska, Patricia Kazadi oraz Jacek Rozenek i Roxi Gąska. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć też nominowanych i artystów, którzy uświetnili wieczór swoimi występami na żywo, w tym m.in. Stinga i Shaggy’ego oraz Jessie Ware. Jak prezentowali się na czerwonym dywanie? Zobaczcie w naszej GALERII

Bestsellery Empiku 2017 - Sting i Shaggy

Sting i Shaggybyli głównymi gwiazdami gali Bestsellery Empiku 2017! Zaskakujący duet słynnych muzyków przyjechał do Polski promować swój wspólny utwór w stylu reggae o nazwie "Don't make me wait". Ich występ z gali Bestsellery Empiku 2017 transmitowany był na żywo w telewizji TVN. Koncert tego duetu był jednocześnie światową premierą utworu na żywo! Największą kobiecą gwiazdą imprezy była z kolei angielska piosenkarka Jessie Ware. Na żywo zaśpiewał też Mrozu, którego ostatnia płyta zachwyciła i miłośników muzyki, i krytyków, a także Andrzej Piaseczny. Galę poprowadził Maciej Prokop.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest Nela Mała Reporterka? Sprawdź>>

Cała trójka poza wieczorną galą pojawiła się też we wtorek rano w studiu "Dzień Dobry TVN". Artyści nie tylko pojawili na kanapie i opowiedzieli prowadzącym o swoich najnowszych projektach, ale także spotkali się ze swoimi fanami w kawiarence DDTVN. Oglądaliście ich poranny występ w telewizji śniadaniowej TVN? Jak podobał Wam się ich występ na żywo na gali Bestsellery Empiku 2017?

CZYTAJ TEŻ: NELA MAŁA REPORTERKA Kim jest autorka najpopularniejszych książek dla dzieci?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na gali Bestsellery Empiku 2017

Na gali Bestsellery Empiku 2017 pojawili się Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. To pierwsze wspólne publiczne wyjście pary odkąd Magdalena urodziła dziecko. Boczarska i Banasiuk zostali rodzicami pod koniec 2017 roku. Urodził im się synek. Jak widać, rodzicom nie doskwierają nieprzespane noce - na czerwonym dywanie Magdalena i Mateusz prezentowali się świetnie!

Bestsellery Empiku 2017 - lista zwycięzców (aktualizujemy na ŻYWO)

Laureatami Bestsellerów Empiku 2017 zostali m.in. Patryka Vega za film "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety" oraz Ed Sheeran, który już niedługo wystąpi w Polsce. Nagrody wręczali m.in. Katarzyna Grochola, Tomasz Siekielski, Sylwia Chutnik, Anna Dziewit-Meller i Anna Wendzikowska. W poszczególnych kategoriach Bestsellery Empiku 2017 zwycięzcami zostali kolejno:

LITERATURA POLSKA - Zygmunt Miłoszewski "Jak zawsze"

LITERATURA ZAGRANICZNA - Dan Brown "Początek"

LITERATURA FAKTU - Tomasz Piątek "Macierewicz i jego tajemnice"

LITERATURA DLA DZIECI - Nela Mała Reporterka

LITERATURA DLA MŁODZIEŻY - "Światło" Jay Asher

MUZYKA POLSKA - Kortez

MUZYKA ZAGRANICZNA - Ed Sheeran

FILM POLSKI - Pitbull. Niebezpieczne Kobiety

FILM ZAGRANICZNY - "Przełęcz Ocalonych" Mel Gibson

FILM DLA DZIECI - Vaiana: Skarb Oceanu

GRY - FIFA 18

WYDARZENIE ROKU - "Twój Vincent"

Bestsellery Empiku 2017 - gwiazdy na czerwonym dywanie. ZOBACZ>>

SPRAWDŹ TEŻ: DAWID OGRODNIK został ojcem! Marta Nieradkiewicz urodziła w trakcie gali Bestsellery Empiku 2017!