Gala Bestsellerów Empiku 2018 już dziś wieczorem w Warszawie. Jak co roku, na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, w tym artyści nominowani do nagród. Kto znalazł się na liście potwierdzonych wykonawców? Kiedy i gdzie oglądać transmisję na żywo z gali wręczenia Bestsellerów Empiku za 2018 rok w telewizji i internecie? Wszystkie szczegóły do sprawdzenia już teraz poniżej.

Bestsellery Empiku 2018 - gwiazdy

Na Gali Bestsellery Empiku 2018 wystąpią na żywo: Dawid Podsiadło, Brodka, Paweł Domagała, Roksana Węgiel oraz L.U.C. z międzynarodowym składem Rebel Babel Ensemble. Nie zabraknie również gwiazdy światowego formatu. Na Gali Bestsellerów Empiku 2018 wystąpi Slash, czyli legenda rocka i jeden z najlepszych gitarzystów wszechczasów. Uwaga - to jeszcze nie jest pełna lista wykonawców.

Bestsellery Empiku 2018 - transmisja w TV

Galę Bestsellerów Empiku 2018 w telewizji ponownie pokaże na żywo stacja TVN. Start o godz. 20:15. Poprowadzi ją Marcin Prokop.

Bestsellery Empiku 2018 - gdzie oglądać online?

Transmisja z Gali Bestsellerów Empiku 2018 dostępna będzie także w internecie. Relację na żywo będzie można oglądać na stronie www.bestsellery.empik.com oraz na profilu Empiku na Facebooku (Facebook.com/empikcom). Początek nieco wcześniej niż w TV, bo już o godz. 19:30. Internauci będą bowiem mogli przed startem gali zobaczyć materiały zza kulis oraz relację z czerwonego dywanu, którą poprowadzą Honorata Skarbek i Piotr Grabarczyk.

Zobacz zdjęcia gwiazd z ubiegłorocznej Gali Bestsellerów Empiku w GALERII >>