Bestsellery Empiku 2020 już 9 lutego w Warszawie. Podczas uroczystej gali dowiemy się m. in. które książki, płyty oraz filmy sprzedawały się w minionym roku najlepiej. Tradycyjnie ceremonię rozdania nagród uświetnią występy gwiazd sceny muzycznej. W tym roku o oprawę muzyczną zadba IGO, czyli Igor Walaszek, który na ten wieczór przygotował wyjątkową aranżacje. Poniżej znajdziecie pełną listę wykonawców, którzy wystąpią na gali.

Bestsellery Empiku 2020: gwiazdy

Gala Bestsellerów Empiku 2020 zapowiada się znakomicie. Oryginalne interpretacje i remiksy znanych utworów wykona grono wykonawców reprezentujących różne pokolenia i style muzyczne. W duetach i kolaboracjach usłyszymy Katarzynę Nosowską, Darię Zawiałow, Tomasza Organka, PRO8L3M, sanah, Margaret, Martynę Jakubowicz oraz duet Kwiat Jabłoni i Vito Bambino. Na scenie wystąpią również artyści nominowani do muzycznych Odkryć Empiku - Król (za 2019 rok) i OKI (za 2020 rok). 

Bestsellery Empiku 2020: transmisja

Transmisja na żywo z tegorocznej gali Bestsellery Empiku odbędzie się we wtorek, 9 lutego o 20.15 na antenie TVN. Ceremonię po raz kolejny poprowadzi Marcin Prokop. Wcześniej, od godz. 19.45 na stronie Empik.com i na Facebooku rozpocznie się streaming, a w nim jeszcze więcej występów gwiazd oraz wywiady, komentarze i relacje zza kulis. Gospodarzami internetowej transmisji będą: Maciej Musiał i Gabi Drzewiecka.