Beyonce w ciąży promienieje. Gwiazda chętnie chwali się  ciążowymi krągłościami, ale stylizacje podbijają Internet. Jedni są zachwyceni, inni niekoniecznie. Gdy Beyonce oświadczyła, że spodziewa się dziecka (i to nie jednego, ale bliźniaków!) fani oszaleli. Wokalistka będąc w ciąży z Blue Ivy nie chwaliła się ciążowymi krągłościami. Podejrzewano, że wówczas Beyonce wcale nie była w ciąży, a dziewczynkę urodziła surogatka. Teraz Beyonce postanowiła niczego nie ukrywać. Jej stylizacje ciążowe przyciągają uwagę, ale czy są stylowe? To kwestia sporna.

Beyonce jest w ciąży! - krzyczały nagłówki prawie trzy miesiące temu. Co więcej, okazało się, że był to dopiero początek dobrych wieści. Szybko okazało się, że wokalistka spodziewa się bliźniaków! Poinformowaniu o tym fanów towarzyszyła wyjątkowa sesja zdjęciowa gwiazdy, podczas której półnaga pozuje obejmując ciążowy brzuszek.

Teraz o jej ciążowych krągłościach mówi się rzadziej, gdyż większą uwagę przyciągają jej stylizacje. Jedni podziwiają ciążowe stylizacje Beyonce, inni nie boją się krytykować. Gwiazda eksponuje ciążowe krągłości, podkreślając je w swoich stylizacjach. Dzięki temu ciążowy brzuszek Beyoncezawsze jest na pierwszym planie. Artystka lada dzień zostanie mamą, a Blue Ivy wreszcie będzie mogła cieszyć się rodzeństwem.

ZOBACZ: BEYONCE NA GRAMMY 2017! Beyonce w ciąży zaśpiewała na żywo. Co to był za występ!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy w naszej galerii ciążowe stylizacje Beyonce! Jak to jest zwykle w przypadku diwy, nie tylko koncerty są jednym wielkim show. Jak się okazuje jej stylizacje, nawet te w których wychodzi na spacery, są prawdziwą gratką dla stylistów! Zobaczcie w naszej galerii ciążowe stylizacje Beyonce. Która z nich najbardziej się Wam podoba?