Beyonce Knowles wie, jak sprawić, by nie zniknąć z pierwszych stron gazet. Najpierw album „Lemonade”, który podsycił plotki o rozstaniu pary. Niedawno bliźniacza ciąża, o której nie przestaje się mówić! Teraz Beyonce publikuje dwa teledyski do piosenek „Sandcastles” oraz „Love Drougth” i pokazuje jej prawdziwą relację z mężem. Ale czy na pewno?

To właśnie teledysk to utworu „Sandcastles” wzbudza ogromne zainteresowanie. Beyonce Knowles w teledysku pokazuje chwile czułości z mężem. Dziś już nikogo to nie dziwi, choć ten obrazek jeszcze kilka miesięcy temu wzbudziłby wątpliwości. Wszystko za sprawą albumu „Lemonade”, w którym w jednej z piosenek słyszymy: „Dziś żałuję tej nocy, kiedy włożyłam pierścionek na palec”.

ZOBACZ: BEYONCÉ I JAY-Z Czy nowa płyta gwiazdy opowiada o zdradach jej męża?

Choć Beyonce i Jay Z są małżeństwem od prawie dziewięciu lat, to praktycznie od samego początku pojawiają się informacje o kryzysie w ich związku. Gdy zaledwie kilka tygodni temu Beyonce Knowles i Jay Z ogłosili, że spodziewają się dziecka plotki natychmiast ucichły. Tym sposobem (jak się później okazało bliźniacza) ciąża wokalistki uciszyła wszelkie wątpliwości.

ZOBACZ: BEYONCE KNOWLES I JAY Z oto historia ich miłości [ZDJĘCIA]

Zaledwie kilka dni temu do sieci trafiły dwa teledyski wokalistki – „Sandcastles” oraz "Love Drought". Nic dziwnego, że szybko zyskały uznanie fanów. Zwłaszcza "Sandcastles", w którym mamy okazję zobaczyć ujęcia, w których para czule się obejmuje. Sam tekst piosenki jest jednak wyjątkowo znaczący. 

Zbudowaliśmy zamki z piasku, które zostały zmyte Sprawiłam, że płakałeś, kiedy odeszłam I pomimo tego, że obiecywałam, że nie mogę zostać, kochanie (...) twoje serce jest złamane, bo odeszłam. Pokaż mi swoje blizny, a nie odejdę - śpiewa Beyonce.

Wielu twierdzi, że gwiazda potwierdza w nich romans Jaya, a także to, że się pogodzili. Czy warto jednak odnosić każdy tekst piosenki do prawdziwego życia tworzącego ją artysty? Beyonce nie potwierdza, ani nie zaprzecza, że śpiewa o relacji łączącej ją z mężem.

Teledysk jednak zdaje się potwierdzać wyśpiewane w piosence słowa. To pierwszy taki teledysk Beyonce, w którym specjalnie na cele teledysku para występuje razem. A te ujęcia są wyjątkowo piękne! 

Zobaczcie sami w naszej galerii!