Beyonce Knowles to jedna z najpopularniejszych wokalistek światowego formatu. Śpiewa, tańczy, projektuje ubrania, udziela się charytatywnie. Jest przykładną żoną i matką. Choć plotki na temat licznych romansów męża Jaya-Z wciąż się pojawiają, jak widać para w ogóle się nimi nie przejmuje.

Beyonce i Jay-Z są małżeństwem od ośmiu lat i od samego początku ich związek był pełen rozgłosu. Mówiono, że Jay-Z nie dotrzymuje żonie wierności. Plotki wzmogła ostatnio wydana płyta artystki Lemonade, w której piosenkarka śpiewa o tym, jak to jest tkwić w nieszczęśliwym związku.

Zobacz: BEYONCé I JAY-Z Czy nowa płyta gwiazdy opowiada o zdradach jej męża?

Para  nie komentuje pogłosek o rozstaniu, konflikcie czy zdradach. Zakochani widać się nie zwracają uwagi na plotki. Niedawno wspólnie wraz z czteroletnią córeczką Blue Ivy świętowali na Hawajach Dzień Ojca. Fani zachwyceni córeczką pary z niecierpliwością oczekiwali kolejnych zdjęć dziewczynki.

Zobacz: Beyonce Knowles i Jay Z tak uciszają plotki o domniemanym kryzysie w związku [ZDJĘCIA]

Gdy Beyonce w 2011 roku potwierdziła, że spodziewa się dziecka fani spieszyli z gratulacjami.Blue Ivy pojawiła się na świecie 7 stycznia 2012 roku i z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej popularnych dziewczynek w show-biznesie. Beyonce chętnie zamieszcza zdjęcia córeczki. Niedawno gwiazda pochwaliła się jak wspólnie z córeczką świętują jej czwarte urodziny.

Zobacz: Beyoncé Zobacz, jak wyglądały czwarte urodziny jej córki

Beyonce aktualnie koncertuje w Europie w ramach Formation World Tour 2016. Jak przystało jednak na kochającą mamę, gwiazda znalazła czas dla swojej pociechy. Blue Ivy miała okazję nacieszyć się mamą podczas przystanku w Paryżu.  

Beyonce i Blue Ivy paradowały po Paryżu w takich samych sukienkach od Gucci’ego! Zarówno artystka, jak i jej córeczka w kwiecistych, zwiewnych sukienkach wyglądają naprawdę uroczo! Zobaczcie w naszej galerii ich wspólne fotografie. 

Zobacz: BEYONCE KNOWLES Jej córeczka podbija Internet!