Coachella 2017 już w kwietniu. Największa gwiazdą festiwalu miała być Beyonce. Gdy kilka dni temu wokalistka ogłosiła, że jest w ciąży, nikt nie spodziewał się, że może odwołać ten koncert. Co prawda wielu przewidywało, że Beyonce zrezygnuje z koncertu na Coachelli skoro odbędzie się on zaledwie miesiąc od rozwiązania. Mieli rację.

Niestety Beyonce odwołała swój koncert na Coachelli 2017. Fani byli załamani, organizatorzy nie wiedzieli, co robić. Jak znaleźć zastępstwo w tak krótkim czasie i kto godnie zastąpi królową? Nie było łatwo, ale udało się! Beyonce na Coachelli 2017 zastąpi… Lady Gaga!

ZOBACZ: AMAL CLOONEY, ANGELINA JOLIE, CELINE DION Nie tylko Beyonce! Te gwiazdy też mają bliźniaki

Jak się okazuje, Lady Gaga znajdowała się dopiero na piątym miejscu na liście artystów, którzy mogli by zastąpić Beyonce. Myślano o Adele, Justinie Timberlake’u, a nawet o Rihannie. Ci artyści nie mogli podjąć się tego zobowiązania, ze względu na wcześniej zaplanowane koncerty. Wybór padł na Lady Gagę.

Piosenkarka ma za sobą genialny występ podczas Superbowl 2017. Nic więc dziwnego, że organizatorzy konkursu postanowili dać jej szansę. Jesteśmy pewni, że Lady Gaga godnie zastąpi Beyonce.

ZOBACZ: LADY GAGA dała czadu podczas swojego występu na Super Bowl!