Beyonce pokazała bliźnięta! W końcu! Beyonce została mamą już miesiąc temu, ale dopiero teraz zdecydowała się pokazać dzieci swoim fanom. I po raz kolejny zrobiła to w sposób, który zadziwił świat. Przy okazji jej ostatniego zdjęcia, które po 3 godzinach obecności w sieci ma już prawie 3,5 miliona lajków oraz prawie 150 tys. komentarzy, gwiazda zdradziła także,jakie imiona wybrała dla dzieci. Już wiemy więc oficjalnie, jak nazywają się bliźnięta Beyonce i Jaya-Z. Co gwiazda napisała przy zdjęciu? Sprawdźcie!

„Sir Carter and Rumi 1 month today.”

Imiona dzieci Beyonce - co oznaczają?

Syn Beyonce i Jaya-Z ma na imię Sir Carter, a ich córka - Rumi Carter. I choć imię dla chłopczyka jest typowo anglosaskie (Sir oznacza "pana" lub "lorda", Carter wywodzi się zaś ze Średniowiecza i oznacza osobę przewożącą dobra i towary przy pomocy wózka), to jednak Rumi jest imieniem wywodzącym się z języka japońskiego. Imię to, zależnie od oryginalnego zapisu, może znaczyć „przepływ”, „strumień”, kamień „lapis lazuli” albo po prostu „piękno”. I zgadujemy, że to właśnie taką interpretację imienia córeczki chodziło Beyonce i Jaowi-Z ;-)

Bliźniaki Beyonce - zdjęcie roku!

Beyonce na zdjęciu, które wrzuciła do sieci, z miłością w oczach tuli swoje bliźnięta do piersi. Nic dziwnego, że miliony fanów gwiazdy na całym świecie są zachwycone tym ujęciem, a zdjęcie na pewno przejdzie do historii światowej fotografii. Przypomnijmy, że tuż po porodzie Beyonce musiała zostać dłużej w szpitalu. Bliźniaki urodziły się odrobinę za wcześnie. Później szczęśliwa mama razem z nowo narodzonymi dziećmi przeniosła się do luksusowej willi. Jak widać, Beyonce i bliźniaki Rumi i Sir czują się już dobrze. Witamy na świecie! :-)

Zajrzyjcie do naszej GALERII, żeby zobaczyć, jak gwiazda prezentuje się nie tylko teraz, ale też jak wyglądała w ciąży. Te zdjęcia to dowód na to, że Beyonce to prawdziwa „Sexy mama”!