W miesiąc po urodzeniu bliźniaków Beyonce po raz pierwszy zaprezentowała zdjęcie Rumi i Sira na Instragramie. Jej słynne zdjęcie, na którym pozuje w kwiecistej pelerynie i turkusowym welonie tylko do dziś zebrało już 10 milionów lajków! Wtedy brzuch Bey ukryto w cieniu. Jak się jednak okazuje, raptem cztery tygodnie później gwiazda nie miała już problemu z pokazaniem swojego brzucha. Przy jakiej okazji to zrobiła?

ZOBACZ: BEYONCE pokazała bliźniaki! Zdradziła też ich imiona! Co oznaczają?

W środę Beyonce pokazała fanom na swojej stronie kolejną stylizację, w której wybrała się na koncert Kendricka Lamara. Gwiazda po raz kolejny postawiła na znane i wcale nietanie marki. Gwiazda wybrała tym razem dla siebie poszarpane szorty Coal N Terry, crop top również Coal N Terry, militarną kurtkę Mistress Rocks, botki Dsquared2 oraz torebkę Louis Vuitton z zabawnym napisem „It’s not  yours” ;-)

Największa uwagę w jej stylizacji zwracał jednak odsłonięty brzuch. Bey zaprezentowała go zaledwie po dwóch miesiącach od porodu. I choć może nie jest tak płaski jak brzuszek Ani Lewandowskiej, to jednak Beyonce nie ma się czego wstydzić! Na zdjęciach gwiazdy widać bowiem, że wokalistka wróciła do formy i już wkrótce zaczniemy ją pewnie widać w znacznie bardziej odważnych stylizacjach!

Jak gwiazda wygląda raptem dwa miesiące po porodzie? Koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII ;-)