Beyonce powiększyła usta? To plotki czy może faktycznie ciężarna Beyonce postanowiła poeksperymentować ze swoim wizerunkiem? Menedżerka gwiazdy milczy, ale te zdjęcia mówią same ze siebie. Beyonce słynie z tego, że chętnie poddaje się metamorfozom – podobno ma nawet osobny pokój, w którym trzyma peruki. Robienie więc zabiegu powiększającego usta niewielu dziwi. A jednak, część fanów artystki jest tym oburzona, zwłaszcza, że Beyonce powiększyła usta, będąc w ciąży. Otóż tego typu zabiegi w przypadku kobiet w ciąży nie są zalecane. A Beyonce jest w zaawansowanej ciaży...

Gdy na początku lutego Beyonce poinformowała, że jest w ciąży, nieustannie publikuje w sieci zdjęcia podkreślające jej ciążowe krągłości. Stylizacje ciążowe Beyonce już są szeroko komentowane przez jej obserwatorów. Jedni twierdzą, że zdjęcia są na pokaz, by udowodnić, że tym razem na pewno Beyonce jest w ciąży.

Przypomnijmy, że wokalistka była posądzana, że Blue Ivy pojawiła się na świecie tylko i wyłącznie dzięki surogatce, a sama Beyonce udawała tylko błogosławiony stan. Wówczas gwiazda nie komentowała tych doniesień, ale jej zdjęć z ciążowym brzuszkiem (przed laty, gdy była w ciąży z Blue Ivy) próżno szukać w sieci. Czy to ze względu na chęć zachowania prywatności czy faktycznie Beyonce wynajęła surogatkę?

W każdej plotce jest ziarno prawdy, ale sama artystka nie komentuje tych doniesień. 1 lutego 2017 rok Beyonce ogłosiła na swoim Instagramie, że spodziewa się bliźniąt. Maluchy już niebawem pojawią się na świecie, a tymczasem wszyscy podziwiają figurę Beyonce. O ile przyrost wagi i zaokrąglony ciążowy brzuszek są czymś normalnym, to fani dostrzegli, że Beyonce zrobiła coś z ustami.

ZOBACZ: BEYONCE - ciążowe stylizacje gwiazdy. Stylowe czy wręcz przeciwnie?

Beyonce powiększyła usta? Jej najnowsze zdjęcie budzi wątpliwości. Metamorfozę Beyonce skomentował Krzysztof Gojdź, znany polski lekarz medycyny estetycznej.

Media obiegły zdjęcia amerykańskiej wokalistki Beyonce, która jest w zaawansowanej ciąży. Na zdjęciach widać ewidentnie powiększone usta, które piosenkarka tłumaczy „spuchnięciem pod wpływem hormonów”… Jestem przeciwny jakimkolwiek zabiegom z medycyny estetycznej u kobiet w ciąży. Nie ma dowodów na to, że botoks czy wstrzykiwany kwas hialuronowy negatywnie wpływa na rozwój płodu, jednakże odradzam wszystkim mamom tych zabiegów. Nic się nie stanie jak przez rok przyszłe mamusie pochodzą ze zmarszczkami. Nie dajmy się zwariować z tym upiększaniem. Trzeba dbać o siebie, ale dobro dziecka jest najważniejsze. U kobiet w ciąży zalecam maseczki nawilżające na twarz i masaże drenujące na ciało – napisał Gojdź na Facebooku

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentują się usta Beyonce. Spuchnięte czy powiększone?