Koncert Beyonce i Jay-Z na stadionie PGE Narodowym w Warszawie już dziś, 30 czerwca o godzinie 20.00. Para wystąpi w ramach trasy koncertowej OTR II. Organizator koncertu może liczyć na duże zainteresowanie tym wydarzeniem. Z drugiej jednak strony musiał sprostać niełatwemu zadaniu. Beyonce przed przylotem do Polski miała bardzo konkretne oczekiwania dotyczące organizacji je koncertu. Jakie zachcianki królowej popu musiały zostać spełnione?

Beyonce - jakie miała zachcianki przed koncertem w Warszawie?

Beyonce lubi pracować z najlepszymi. Dlatego wysokie wymagania stawia nie tylko sobie, ale też ekipie, która w ramach trasy OTR II jeździ z nią po świecie. Jej współpracownicy muszą być ubrani w rzeczy ze 100-procentowej bawełny. Garderoba Bey musi być zaś pomalowana na biało, mieć białe zasłony i skórzane sofy. Deski toaletowe muszą być wymienione na nowe. Gwiazda wymaga też... papieru toaletowego w kolorze czerwonym! Ponadto, dla żony Jaya-Z muszą być przygotowane ekologiczne przekąski, surówki i sałatki. Woda ma mieć temperaturę dokładnie 21 stopni i być podana z ręcznie rzeźbionymi kostkami lodu (!!!) oraz tytanowymi słomkami, których cena jest szacowana nawet na 3 tysiące złotych!

Wszystko wskazuje jednak na to, że taki wydatek opłaci się organizatorom koncertu Beyonce w Polse. Ceny biletów na warszawski koncert zaczynały się od 82 złotych. Za najdroższe, bilety VIP, trzeba było zapłacić nawet 3564 złotych! chętnych nie brakowało, a na Stadionie Narodowym, gdzie zagrają dziś Beyonce i Jay-Z, spodziewanych jest nawet kilkadziesiąt tysięcy ich fanów. Będziecie wśród nich?