Beyonce urodziła bliźniaki! Beyonce mamą po raz trzeci! Bliźniaki Beyonce już na świecie – krzyczą posty na Twitterze. Tymczasem sama gwiazda wciąż milczy. Zagraniczne media podają, że Beyonce pojechała już do szpitala w Los Angeles. Tam widziana była już też Solange Knowles, siostra Beyonce, która (jak podawano miesiące temu) ma wspierać ją przy porodzie. Jak informują amerykańskie nagłówki, podobno Beyonce urodziła! Jednak oficjalnego potwierdzenia wiadomości ani śladu. Tymczasem znana jest już płeć bliźniaków Beyonce i Jaya Z!

Informacja, że Beyonce urodziła bliźniaki, nie została jeszcze potwierdzona przez sztab artystki. Co ciekawe, płeć bliźniaków Beyonce i Jaya Z do piątku była nieznana. Teraz mamy za to już niemal pewność, jakiej będą płci. Informację zdradził nie byle kto. W końcu jak ujawniać takie informacje, to samemu prezydentowi USA!

To właśnie Barack Obama się wygadał! Przypomnijmy, że kilka dni temu Jay Z został pierwszym w historii raperem, który dołączył do Salonu Sławy Autorów Piosenek, czyli tzw. Songwirters Hall of Fame. Podczas uroczystego wręczania tego wyróżnienia, mowę gratulacyjną wygłosił sam były prezydent USA, Barack Obama. Jay Z i Beyonce prywatnie przyjaźnią się z Barackiem i Michelle Obamą. Beyonce wystąpiła m.in. na zaprzysiężeniu Obamy na prezydenta, razem z Jayem Z wspierała też całą kampanię. W przemówieniu Barack Obama powiedział, że życie jego i Jaya wyglądało podobnie.

Myślę, że pan Carter i ja dobrze się rozumiemy. Nikt, kto poznał nas w młodości, nie spodziewał się, że uda nam się osiągnąć to, co osiągnęliśmy. Obaj wiemy, jak to jest wychowywać się bez ojców i bez dostatku. Dlatego obaj staramy się otwierać drzwi tym, którzy przyjdą po nas - powiedział były prezydent USA.

Barack Obama zachwalał rapera, ale dodał także, że stoi w tym miejscu dzięki swojej żonie i… tym samym zdradził płeć dzieci Beyonce! Dwóch chłopców czy dwie dziewczynki?

Jay Z i ja kompletnie zgłupieliśmy na punkcie naszych córek. Chociaż on mnie w tym pobije, kiedy pojawią się bliźniaczki - powiedział Obama,

Czyżby więc Beyonce miała urodzić dwie córeczki? Blue Ivy Carter będzie więc miała dwie siostrzyczki? Barack Obama naprawdę się wygadał?

Sprawdźcie: BEYONCE urodziła. Bliźniaki już na świecie!

Zobaczcie, jaka piękna i odważna (!) jest sesja Beyonce w ciąży>>