Beyonce urodziła! Wokalistka po raz drugi została mamą. Gdy media obiegła wiadomość, że Beyonce jest w ciąży, i to bliźniaczej (!) fani oszaleli. Podpatrywano jej ciążowe stylizacje, wypytywano, czy Beyonce urodzi dwie dziewczynki czy dwóch chłopców, a może chłopca i dziewczynkę? Gwiazda początkowo nie zdradzała płci. Serwis RadarOnline zdradził, że Beyonce urodzi chłopca i dziewczynkę, ale gwiazda nie skomentowała tych doniesień. Jaka jest prawda? Dziś już wiadomo! Beyonce urodziła! Poznajcie szczegóły!

Ciąża Beyonce była dla wielu nie lada zaskoczeniem. Gdy 7 stycznia 2012 roku Beyonce urodziła Blue Ivy wszyscy zgodnie stwierdzili, że to najbardziej zaskakujące narodziny w Hollywood. Dlaczego? Gwiazda długo ukrywała swój ciążowy brzuszek, podejrzewano nawet, że Beyonce tylko udaje, że jest w ciąży, a tak naprawdę dziecko urodzi dla niej surogatka.

Ciąża Beyonce Knowles

Te informacje potwierdzał wówczas fakt, że Beyonce prawie w ogóle nie pokazywała się publicznie z ciążowym brzuszkiem. Gdy na świecie pojawiła się Blue Ivy plotki szybko ustały, a dziewczynka niemal natychmiast podbiła Internet.

Tym razem Beyonce postanowiła zmienić strategię. Odkąd na Instagramie Beyonce pojawiła się fotografia i informacja, że Beyonce jest w ciąży, nikt już nie ma co do tego wątpliwości. Co więcej, Beyonce spodziewa się bliźniaków – głosił podpis pod zdjęciem. Zaczęły się spekulacje, dotyczące płci dzieci Beyonce. Sama wokalistka nie zdradziła tej informacji, a mama gwiazdy w jednym z wywiadów powiedziała, że dla niej najważniejsze jest, by dzieci urodziły się zdrowe.

Niedawno ukazał się filmik z Barackiem Obamą, który wydawałoby się, że zdradził płeć dzieci Beyonce. Prezydent jednak ma prawo się mylić. Co powiedział? Sprawdźcie tutaj >>

Beyonce Lemonade

Gdy ogłoszono, że Beyonce jest w ciąży pojawiły się plotki, że w ten sposób para próbuje ratować swój związek. O tym, że źle dzieje się w małżeństwie Beyonce i Jaya Z, mówiono już w kwietniu ubiegłego roku, gdy światło dzienne ujrzał album Beyonce Lemonade. Wielu twierdziło, że Beyonce śpiewa o zdradach męża, ale sama artystka nie odniosła się do tych zarzutów.

Beyonce urodziła!

Beyoncé w ciąży pochwaliła się odważną sesją zdjęciową, w której na niektórych zdjęciach pozuje nago! Nikt już nie zarzuci jej, że "udaje ciążę" i korzysta z usług surogatki. Dziś Beyonce urodziła! Nikt już nie ma wątpliwości, czy urodziła Beyonce czy surogatka - gwiazda zadbała o to od momentu ogłoszenia ciąży na Instagramie.

Gwiazda po raz drugi została mamą. Beyoncé poddała się zapłodnieniu in vitro (podobno przez lata nie udawało się jej zajść w ciążę).  Beyoncé i Jay-Z wspólnie zdecydowali, by wszczepić embrion męski i żeński. Zapłodnienie się udało i teraz Beyonce i Jay Z zostali rodzicami! Chłopiec czy dziewczynka? Blue Ivy będzie miała brata i siostrę! 

Beyonce urodziła bliźniaki w jednym ze szpitali w Los Angeles. Fotoreporterzy od kilku dni wypatrywali, czy to już, czy to ten dzień. Do szpitala przyjechała m.in. Solange Knowles, siostra Beyonce. Wczoraj widziano jedną  koleżanek gwiazdy która do szpitala wchodziła z ogromnymi balonami z napisami, które świadczą, że Beyonce urodziła chłopca i dziewczynkę. Potwierdzeniem tej informacji jest jeszcze fakt, że dziewczyna oprócz balonów niosła kartę "Gratulacje B & J". 

My dołączamy się do gratulacji i... jak wszyscy, czekamy na sesję zdjęciową. :)