Beyonce została mamą po raz drugi Beyonce urodziła! Bliźniaki Beyonce już na świecie! – Internet zasypują komentarze fanów przekonanych o swojej racji. Czy faktycznie Beyonce urodziła? Sama artystka nie odpowiada na plotki i jakiekolwiek komentarze. Ostatnie zdjęcie na jej Instagramie pojawiło się prawie 10 dni temu, a ona sama milczy. Czyżby bliźniaki Beyonce i Jaya-Z rzeczywiście pojawiły się już na świecie? Fani nie mają wątpliwości. Twierdzą nawet, że Beyonce urodziła już jakiś czas temu, ale razem z mężem ukrywają ten fakt przed mediami. Chcą bowiem znowu zablokować serwery, wypuszczając w odpowiednim momencie wiadomość o narodzinach drugiego i trzeciego dziecka. Jaka jest prawda?

Beyonce po raz kolejny wzbudza kontrowersje. Ostatnio mówiło się o szczegółach jej porodu, podziwiano ciążowe stylizacje Beyonce, a nawet komentowano jej baby shower w stylu afrykańskim. Tym razem fani artystki poszli o krok dalej. Podobno dzieci gwiazdy przyszły na świat już tydzień temu! Fani twierdzą, że Beyonce urodziła! Skąd takie informacje?

ZOBACZ: BEYONCE ciążowe stylizacje gwiazdy. Stylowe czy wręcz przeciwnie?

Według internautów Beyonce publikuje dawne ciążowe zdjęcia, na których jej brzuszek zdaje się być dużo mniejszy, niż ten na starszych zdjęciach (czy choćby zdjęciach z baby shower). Fani posądzają gwiazdę o kłamstwo i ukrywanie informacji:

To jest stare zdjęcie z Dnia Matki!

Wspaniałe zdjęcie, ale Beyonce już urodziła. Jej brzuch na baby shower był większy i wyglądało na to, że już jest "opuszczony", a ona gotowa do porodu. Na tym zdjęciu jest o wiele mniejszy i jest o wiele wyżej. To dobrze, bo gdy Bey urodzi dzieci, wyda też nową płytę!”, dodaje kolejny fan artystki.

Co więcej, fani obliczyli, że artystka ogłosiła dobrą nowinę w lutym, będąc w piątym miesiącu ciąży. Według obliczeń internautów Beyonce urodziła więc wraz z początkiem czerwca. Czy fani mają rację? Możliwe, że Beyonce urodziła, ale wstrzymuje się z ogłoszeniem narodzin dzieci, by chronić prywatności swojej rodziny. Przypomnijmy, że pierwsza ciąża Beyonce wywołała lawinę spekulacji co do tego, czy gwiazda rodziła Blue Ivy samodzielnie, czy też skorzystała z pomocy surogatki, a sama jedynie udawała ciążowe krągłości... Najwyraźniej tym razem Beyonce i Jay-Z chcą uniknąć zamieszania i jak najdłużej mieć święty spokój.