Beyonce urodziła? Na tę informację fani muszą jeszcze chwilę poczekać. Wokalistka jak na razie pochwaliła się zdjęciami z baby shower w prawdziwie afrykańskim stylu! Co chwila zmieniane ciążowe stylizacje, wróżki i tatuaże – co działo się na baby shower Beyonce? Podobno odbyły się aż trzy imprezy! Bliźniaki Beyonce, jak mówi ojciec gwiazdy, pojawią się na świecie już za dwa tygodnie. Nic więc dziwnego, że jak przystało na wielką gwiazdę baby shower odbył się z rozmachem i w wielkim stylu!

Ciąża Beyonce to jeden z najgłośniejszych tematów w Stanach. Gwiazda spodziewa się bliźniąt i z niecierpliwością oczekuje pojawienia się na świecie swych dzieci. Oczywiście Beyonce, jak wiele zagranicznych, ale i ostatnio polskich gwiazd, postanowiła wyprawić niezapomniane baby shower. Jak przystało na najgłośniejszą ciążę show-biznesu – podobno wyprawiła aż trzy imprezy!

ZOBACZ: Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Lewandowska, Ciara - tak wyglądają baby shower gwiazd >>

Pierwsza miała miejsce w Nowym Jorku, z kolei druga w rodzinnym mieście wokalistki, w Houston. Tematem imprez było „Spa”, a wzięły w nim udział przyjaciółki artystki - Kelly Rowland, Jesisca alba czy Gwyneth Paltrow. Jak informuje „Star Magazine” wynajęto wróżkę, która stawiała karty.

Trzecie baby shower Beyonce urządziła w jednym z apartamentów w Beverly Hills. Tym razem motywem przewodnim była Afryka. W ogromnym wzorzystym namiocie wraz z Beyonce świętowały m.in. Serena Williams, Michelle Williams czy Kelly Rowland. Wszystkie dekoracje nawiązywały do afrykańskiej kultury – dywany, kolorowe poduszki, nawet stroje zaproszonych gości musiały wkomponować się w klimat imprezy.

Beyonce eksponowała swój ciążowy brzuch, który był ozdobiony rysunkami z henny. Podobno zaproszono artystę, który wykonywał takie tatuaże specjalnie dla gości. Pojawili się także afrykańscy bębniarze. Zdjęciami z baby shower Beyonce pochwaliła się na swoim Instagramie. Zapraszamy do naszej GALERII.