Beyonce z córką Blue Ivy, skradły całe show podczas premiery filmu "Król Lew". Jedna z najlepiej zarabiających wokalistek na świecie i jej 7-letnia córka pojawiły się na światowej premierze filmowego hitu w Los Angeles. Beyonce miała na na sobie imponującą czarną kreację zdobioną tysiącami koralików od Alexandra McQueena, do której dobrała ciężką wysadzaną kamieniami biżuterię. Całość prezentowała się bardzo drogo, elegancko i zdecydowanie przyciągała uwagę. Blue Ivy Carter, która jest najstarszą córką Beyonce i Jaya-Z, mimo że ma dopiero 7 lat, wyrasta już na małą divę. Córka Beyonce postawiła na taki sam dół kreacji, w jakim wystąpiła jej mama, ale dobrała do niego mniej zdobioną marynarkę, a biżuterię zamieniła na błyszczące gumki do włosów. Chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterom i widać było, że sprawia jej to frajdę.

Beyonce na premierze filmu "Król Lew"

Beyonce w filmie "Król Lew" użyczyła głosu lwicy Nali, czyli przyjaciółce małego Simby, a następnie jego ukochanej. Wokalistka zaśpiewała również najbardziej znany przebój ze ścieżki dźwiękowej bajki - "Can You Feel The Love Tonight". Polska premiera filmu live-action "The Lion King" planowana jest na 19 lipca. Produkcja oparta jest na kultowej animacji z 1994 roku, a po zwiastunach wideo widać, że twórcom nowej wersji udało się w dużym stopniu odtworzyć klimat oryginalnego filmu. 

Hollywoodzka premiera „Króla Lwa” nie jest jedyną promującą film. W sobotę odbędzie się londyńska wersja wydarzenia, na którym mają pojawić się książę Harry i Meghan Markle. Ma być to pierwsze pojawienie się księżnej Sussex na czerwonym dywanie, odkąd urodziła syna - Archiego Harrisona.

Zobacz zdjęcia Beyonce i Blue Ivy w naszej galerii --->