Kolejny nagły zwrot akcji w "Big Brother 2". Kasia Strojek została karnie usunięta z programu. Siostra bliźniaczka Gosi Szmal musiała w środę, 16 października, w trybie bezzwłocznym opuścić dom Wielkiego Brata. Powód? Wielokrotne złamanie regulaminu. Jak poinformowali nas producenci reality show, decyzja Wielkiego Brata jest ostateczna i nieodwracalna.

Za co Kasia została usunięta z "Big Brother"?

Kasia Strojek została ukarana natychmiastową eliminacją z programu za notoryczne niestosowanie się do zasad panujących w domu Wielkiego Brata. Pomimo wielokrotnych ostrzeżeń i upomnień ze strony Wielkiego Brata, uczestniczka po raz kolejny dopuściła się naruszenia punktów regulaminu. W ubiegłym tygodniu, kiedy Kasia nie dotrzymała zakazu palenia, Wielki Brat poinformował ją w Pokoju Zwierzeń, że jest to jej ostatnie przewinienie. Niestety Kasia po raz kolejny złamała zakaz. W konsekwencji Wielki Brat podjął decyzję o karnym usunięciu Kasi z show.

Kim jest Kasia Strojek?

Kasia Strojek ma 35 lat i pochodzi z Kielc. Wspólnie z siostrą bliźniaczką, Gosią, prowadzi firmę organizującą śluby i wesela. Jak twierdzi, "ludzie przychodzą do nas z pierścionkiem, a wychodzą z obrączkami". Często kłóci się z siostrą, ale szybko dochodzą do porozumienia. Jest bardzo rodzinna i to właśnie ze względu na krewnych nie chciałaby opuścić Kielc, które są jej miejscem na ziemi.

Kasia Strojek będzie gościem specjalnego wydania "Big Brother Nocą" dziś o godz. 23:40 TVN 7.

Zobacz zdjęcia Kasi Strojek z programu w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Ola musiała opuścić dom Wielkiego Brata? Co się stało? Zobacz! [WIDEO]