Pierwszy tydzień drugiej edycji programu "Big Brother" w TVN 7 minął uczestnikom głównie pod znakiem zapoznawania siebie nawzajem i... kłótni o jedzenie. Niestety, jeden z nowych mieszkańców domu Wielkiego Brata nie będzie mógł się dalej integrować ze współmieszkańcami i już po siedmiu dniach od startu show musiał zakończyć swoją przygodę z programem. Decyzją współmieszkańców podjętą podczas głosowania, nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali Aleksandra Balawander i Przemysław Karda. Sprawdź, kto z nich jako pierwszy musiał opuścić program.

Big Brother 2 - kto odpadł jako pierwszy?

O tym, kto ostatecznie opuścił dom Wielkiego Brata zadecydowali widzowie, oddając głosy przez SMS-y i internet. Podjęli decyzję, że z programu "Big Brother 2" odpadł Przemek. Oddano na niego 57% wszystkich głosów, a na Olę 43%.

Kim jest Przemysław Karda?

Przemysław Karda pochodzi z Sochaczewa. Ma 35 lat. Były żołnierz obecnie prowadzi startup zajmujący się kryptowalutami. Ma również firmę organizującą obozy survivalowe dla biznesmenów. Przemek wyznał, że jego największym marzeniem jest kupno wyspy, na której mógłby wprowadzić własne prawo.

Zobacz zdjęcia Przemka Kardy i Oli Balawender w naszej GALERII >>