Emocje w "Big Brother 2" w TVN 7 rosną. Znamy pierwsze osoby nominowane do opuszczenia programu. Aż 10 uczestników uznało, że już w najbliższy piątek dom Wielkiego Brata powinna opuścić Karolina Sztafa. To najwyższa ilość głosów na jedną osobę w historii programu. Tyle samo otrzymał tylko Wojciech Glanc w drugiej edycji show emitowanej jesienią 2001 roku na głównej antenie TVN. To jednak nie ona jest nominowana do odejścia z show!

Big Brother 2 - wyniki pierwszych nominacji

Podczas pierwszych nominacji w tym sezonie "Big Brothera" uczestnicy mogli wybierać jedynie spośród połowy współmieszkańców, należących do grupy zagrożonych. Tym samym aż 10 osób nie otrzymało ani jednego głosu. Pozostali zgarnęli ich jednak całkiem dużo. Martyna Lewandowska, Malwina Ha i Łukasz Stawicki dostali po cztery nominacje. Aż po pięć otrzymali z kolei Przemysław Karda i Aleksandra Balawender.

Jak to jednak bywa w programie "Big Brother", sytuacja wcale nie jest taka oczywista. Ze względu na to, że Mateusz Sławiński złamał regulamin wznosząc toast za przeprowadzone nominacje, Wielki Brat ukarał go dając wskazanej przez niego do odejścia Karolinie immunitet. To oznacza, że do opuszczenia domu Wielkiego Brata ostatecznie nominowani zostali jedynie Przemek i Ola

To jednak nie wszystko. Jak wynika z relacji na żywo pokazanej na player.pl, nominowany Przemek uznał, że pragnie dobrowolnie opuścić program, nie czekając na decyzję widzów. Na razie nie wiadomo, co w takich okolicznościach postanowi Wielki Brat.

SPRAWDŹ TEŻ: Natalia Dawidowska - kim jest uczestniczka "Big Brother 2" w TVN 7 prywatnie i zawodowo?