Justyna Żak i i jej chłopak, Paweł Grigoruk, w czwartek wieczorem opuścili program "Big Brother". Wegańska blogerka, znana w sieci pod pseudonimem Juszes, razem ze swoim ukochanym, który także ma swój kanał na YouTube, postanowili razem opuścić dom Wielkiego Brata. Decyzja pary spotkała się z bardzo wymownymi komentarzami widzów. Fala krytyki spłynęła zwłaszcza na Pawła. Większość internautów uważa bowiem, że gdyby ukochany Justyny pod koniec kwietnia nie dołączył do programu, to weganka z pewnością sama dobrowolnie nie zrezygnowałaby z dalszego udziału w programie i miałaby duże szanse na zwycięstwo. To jednak nie wszystko.

Justyna Żak i Paweł Grigoruk opuścili Big Brother

Fani "Big Brother 2019" komentujący posty o odejściu pary na oficjalnym profilu programu na Instagramie pozwolili sobie także na niewybredne komentarze na temat atmosfery w związku Justyny i Pawła.

- Powiem Wam szczerze, że zaczyna mnie związek Justyny z tym Pawłem przerażać...
Paweł wszedł do programu by mieć kontrolę nad Justyną, chory człowiek, chory związek, mam nadzieję że ona się wreszcie obudzi...
Wejście Pawła wcale nie pomogło Justynie. Trochę szkoda, Justynę lubiłem, natomiast Paweł to dla mnie totalny kosmos.

Producenci programu "Big Brother" w piątek po południu zamknęli głosowanie. Ujawniono, że to właśnie Justyna, która była nominowana drugi tydzień z rzędu do opuszczenia domu Wielkiego Brata, otrzymała najwięcej głosów. To oznacza, że najprawdopodobniej to ona właśnie opuściłaby program podczas niedzielnego odcinka na żywo.

Czyżby Juszes przeczuwała, że tak się stanie i postanowiła sama z chłopakiem zdecydować o zakończeniu swojej przygody z kontrowersyjnym reality show? Tego być może dowiemy się z pierwszych wywiadów uczestniczki "Big Brother" po wyjściu z domu Wielkiego Brata.

Zobacz zdjęcia z pobytu Justyny i Pawła w domu Wielkiego Brata w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Patricia Kazadi jest zazdrosna o związek Barona i Wieniawy? Cała trójka skomentowała plotki!