Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od finału nowej edycji programu "Big Brother". Zanim jednak to nastąpi, z programem musi się pożegnać jeszcze kilkoro uczestników. Kolejna osoba opuściła dom Wielkiego Brata w niedzielę, 2 czerwca, podczas odcinka na żywo. Następnie mieszkańcy musieli tradycyjnie wziąć udział w nominacjach. Sprawdź, jak rozeszły się głosy widzów i uczestników już teraz w tej aktualizowanej na żywo relacji z niedzielnego "Big Brother Arena".

Big Brother - kto odpadł 2.06.2019?

Przypomnijmy, że nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata tym razem byli Łukasz Darłak i Iza Mączka. Decyzją widzów, z programem pożegnała się Iza. Różnica głosów była minimalna - Iza otrzymała tylko nieco ponad 50% głosów widzów. Dodajmy, że podczas ogłaszania wyników Wielki Brat zrobił uczestnikom psikusa i najpierw ogłosił, że z programem żegna się Łukasz.

Big Brother - kto nominowany w 12. tygodniu?

Po tym, jak wszyscy uczestnicy oddali swoje głosy w Pokoju Zwierzeń, okazało się, że nominowanych jest tym razem trzech mężczyzn: Igor, Łukasz i Oleh. Jeden z nich będzie musiał opuścić dom Wielkiego Brata w przyszłą niedzielę.

ZOBACZ: Kim jest Łukasz Darłak z "Big Brother"? To aktor seriali TVN i były chłopak Michała Witkowskiego