W niedzielę, 5 maja 2019, TVN7 wyemitował odcinek "Big Brother Arena", co oznacza, że z kontrowersyjnym reality show TVN7 musiał pożegnać się kolejny uczestnik. Przypomnijmy, że nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowane były tym razem same kobiety: Kasia, Angelika i Justyna. Która z nich zdobyła najmniejszą sympatię widzów? Jak rozłożyły się głosy mieszkańców w kolejnych nominacjach? Szczegóły do sprawdzenia poniżej.

Big Brother - kto odpadł 05.05.2019?

Decyzją widzów "Big Brother" dom Wielkiego Brata opuściła Angelika Głaczkowska. Stewardessa nie miała zbyt wiele czasu, aby zdobyć sympatię fanów programu - weszła do domu dopiero w połowie kwietnia.

Big Brother 2019 - kto nominowany w 8. tygodniu?

Wyniki nominacji tym razem okazały się niepomyślne ponownie dla aż trzech mieszkanek domu Wielkiego Brata. W tym tygodniu nominowane do odejścia zostały: Justyna "Juszes" Żak, Kasia Olek oraz Magda Zając. O losie dziewczyn tradycyjnie zdecydują widzowie za pomocą głosowanie SMS i w internecie. O tym, która z dziewczyn pożegna się z show dowiemy się podczas "Big Brother Arena" w kolejną niedzielę.