Kasia Olek i Magda Zając pozostają kolejny tydzień w programie "Big Brother". Ze względu na to, że Justyna Żak i Paweł Grigoruk sami zrezygnowali z dalszego udziału w programie, głosowanie zostało na nominowanych zostało wstrzymane i nikt nie opuścił domu Wielkiego Brata podczas niedzielnego odcinka na żywo "Big Brother Arena". To był jednak już koniec dobrych wiadomości. Uczestnicy musieli jak co tydzień wskazać w Pokoju Zwierzeń osoby do opuszczenia show.

Big Brother - kto nominowany w 9. tygodniu?

W domu Wielkiego Brata pozostało mało osób. Mieszkańcy mocno już się ze sobą zżyli, dlatego większości uczestników ciężko jest już nominować kogoś do odejścia z programu. Reguły reality show są jednak brutalne - każdy jak zwykle musiał wskazać po dwie osoby.

Po zsumowaniu wszystkich głosów okazało się, że w tym tygodniu nominowanych jest aż 5 osób: Kasia Olek (6 głosów), Magda Zając (2 głosy), Bartek Boruc (2 głosy), Magda Wójcik (2 głosy) i Radek Palacz (2 głosy). Widzowie mają teraz dokładnie tydzień na decyzję, która z nich opuści dom Wielkiego Brata.

Łukasz Darłak wrócił do Big Brother

Uwaga - zgodnie z regulaminem "Big Brother", w miejsce osoby, która dobrowolnie odeszła z programu, do domu Wielkiego Brata z powrotem mógł wejść uczestnik, który wcześniej odpadł. Dzięki temu, Łukasz Darłak wrócił do programu.

SPRAWDŹ TEŻ: Big Brother - Justyna i Paweł opuścili program. Komentarze są bezlitosne