Kto odpadł z "Big Brother 2019"? Za nami kolejny tydzień nowej edycji programu "Big Brother". Podczas niedzielnego odcinka na żywo w TVN 7 dowiedzieliśmy się, kto zgodnie z werdyktem widzów, pożegnał się z reality-show, ale także poznaliśmy kolejne nominacje uczestników. Zaskoczeniem było to, że pojawiła się dwójka nowych uczestników - Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk. Co ciekawe, na razie uczestnicy nie weszli oficjalnie do domu Wielkiego Brata i nie zapoznali się z domownikami, ale zamiast tego mieszkają w sekretnym pokoju. Czy zaskarbią sobie sympatię innych i odnajdą się w show? To się okaże. Na razie możecie sprawdzić, kto opuścił dom Wielkiego Brata i kto jest w tym tygodniu zagrożony odejściem z programu. Zobacz poniżej.

Big Brother - kto odpadł?

Do puszczenia domu Wielkiego brata były dwie lubiane przez widzów osoby - Klaudia Marchewka oraz Radek Palacz. Decyzją widzów z programem ostatecznie musiała się pożegnać Klaudia.

Big Brother - kto jest nominowany?

Po tym, jak Klaudia opuściła dom Wielkiego Brata, w programie rozpoczęto kolejne nominacje na żywo. W tym odcinku, głosy domowników rozłożyły się dosyć zaskakująco. Do opuszczenia show nominowane zostały bowiem aż trzy osoby - Kasia (5 głosów), Łukasz (4 głosy) oraz Magda (4 głosy). 

Wyniki głosowania widzów poznamy już w niedzielę w "Big Brother Arena" o godz. 20:00 w TVN 7.

SPRAWDŹ TEŻ: Klaudia Marchewka - kim jest uczestniczka "Big Brother"? Piosenka dla mamy, brat, wiek