W niedzielę, 26 maja 2019, TVN7 wyemitował odcinek "Big Brother Arena", co oznacza, że z kontrowersyjnym reality show TVN7 musiał pożegnać się kolejny uczestnik. Przypomnijmy, że nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata było tym razem aż siedem osób: Łukasz, Magda Z., Bartek, Igor, Iza, Oleh, Radek. Kto z nich zdobył najmniejszą sympatię widzów? Jak rozłożyły się głosy mieszkańców w kolejnych nominacjach? Szczegóły do sprawdzenia poniżej.

Big Brother - kto odpadł 26.05.2019?

Decyzją widzów "Big Brother" dom Wielkiego Brata opuściła Magda Zając. Widzowie nie są zadowoleni z takiego wyniku, a co więcej... podejrzewają przekręt. Na najmniej lubianego uczestnika wskazują bowiem już od jakiegoś czasu Łukasza, który zdążył odpaść z programu, a potem do niego wrócić. Na Instagramie "Big Brother" pojawiły się już komentarze, że w piątek to Łukasz miał najwięcej głosów (44%). Dziwią się, ze w ciągu dwóch dni, wynik przechylił się na jego korzyść.

Big Brother - kto nominowany 26.05.2019?

W domu Wielkiego Brata pozostało mało osób. Mieszkańcy mocno już się ze sobą zżyli, dlatego większości uczestników ciężko jest już nominować kogoś do odejścia z programu. Reguły reality show są jednak brutalne - każdy jak zwykle musiał wskazać po dwie osoby.

Po zsumowaniu wszystkich głosów okazało się, że w tym tygodniu nominowane są dwie osoby: Łukasz i Iza. Widzowie mają teraz dokładnie tydzień na decyzję, kto z nich opuści dom Wielkiego Brata.