Łukasz Darłak zaatakowany w Krakowie! Uczestnik Big Brother 2019 miał ostatnio bardzo nieprzyjemną sytuację podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi. Pod jednym z popularnych klubów, Łukasz Darłak i jego przyjaciele zostali napadnięci przez grupę nietrzeźwych i agresywnych mężczyzn. 26-latek w rozmowie z serwisem Pomponik.pl wyznał, że gdyby nie interwencja policji, sytuacja mogła skończyć się naprawdę nieciekawie. "Jakiś czas temu przydarzyła mi się bardzo okropna sytuacja. Wychodziłem ze znajomymi z klubu i jacyś ludzie spod ciemnej gwiazdy - jakieś dresy, napite karki - zaczęli do nas startować. Chcieli nas pobić bez żadnego powodu. Nie zrobiliśmy im żadnej krzywdy, nie rozumiałem, dlaczego nas atakują. Na początku zaczęli nas wyzywać od najgorszych. Mówili taki teksty, które pod budką z piwem ciężko usłyszeć" - wyznał Łukasz Darłak. 

Łukasz Darłak napadnięty

Uczestnik Big Brother wyznał, że co prawda nie doszło do żadnej bójki, ale sytuacja była naprawdę niebezpieczna. Na całe szczęście, jeden z jego znajomych zdecydował się zadzwonić po policję, która bardzo szybko interweniowała:

"Nie doszło do żadnej bójki, była tylko lekka szarpanina. Oni byli pijani, więc miałem przewagę. W międzyczasie mój kolega zadzwonił na policję i jak bandyci zobaczyli radiowóz, szybko uciekli. Policjanci potraktowali nas bardzo dobrze. Stanęli po naszej stronie i chcieli ich szukać, jednak postanowiliśmy odpuścić. Nie chcieliśmy tracić czasu. Bardzo przykra sytuacja"

Kim jest Łukasz Darłak - uczestnik Big Brother 2019?

Łukasz Darłak był jednym z najbardziej sympatycznych, ale też najbardziej kontrowersyjnych uczestników "Big Brother". Początkowo 26-latek przedstawił się w programie jako psycholog, ale szybko wyszło na jaw, że jest aspirującym aktorem i celebrytą, a na swoim koncie ma występy w takich programach, jak "19+", "W11", "Detektywi" czy "Szkoła". Darłak swoją przygodę z show-biznesem zaczął już parę lat temu u boku znanego pisarza, Michała Witkowskiego. W domu Wielkiego Brata zdobył się na coming out i wyznał, że jest homoseksualny.

ZOBACZ TEŻ: MAGDA WÓJCIK pokazała swój apartament w Londynie. Tak mieszka zwyciężczyni "Big Brother" [ZDJĘCIA]