Choć nie mówi się o tym oficjalnie, uczestnicy "Big Brother" zarabiają pieniądze za każdy dzień spędzony w domu Wielkiego Brata. Na jaw wyszło, że stawki za udział w kontrowersyjnym reality show nie są jednak zbyt wygórowane. O tym, ile dokładnie zarabiali uczestnicy poprzednich edycji programu za zamknięcie w naszpikowanym telewizyjnymi kamerami domu opowiedziała Monika Goździalska, która wystąpiła w trzecim i piątym sezonie polskiej wersji "Big Brother".

Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tysiące zł za tydzień. Jak byliśmy w "Big Brotherze" z gwiazdami, to płacono kilkanaście tysięcy tygodniowo - zdradziła w rozmowie z WP.

Ile zarabiają uczestnicy Big Brother 2019?

Główna nagroda w programie "Big Brother" wynosiła kiedyś aż pół miliona zł. W aktualnej edycji TVN płaci zwycięzcy "tylko" 100 tysięcy zł. Pozostali uczestnicy "Big Brother 2019" także otrzymują pieniądze, ale stawki za udział podobno drastycznie spadły.

- Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy - powiedziała Monika Goździalska w wywiadzie.

To, że uczestnicy nowej edycji "Big Brother" zgodzili się na udział w programie za bardzo małe pieniądze, potwierdza redakcja WP. Aktualna stawka za jeden dzień pobytu w domu Wielkiego Brata to rzekomo symboliczne 50 zł. Warto jednak podkreślić, że priorytetem większości osób zgłaszających się do programu jest głównie chęć zdobycia popularności.

Zobacz, jak obecnie wygląda Monika Goździalska oraz obejrzyj zdjęcia z "Big Brother 2019" w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Uczestnicy Big Brother 2019. Sprawdź, kim są mieszkańcy domu Wielkiego Brata