Justyna Żak, czyli uczestniczka programu "Big Brother", jest w sieci znana pod pseudonimem Juszes. 26-latka prowadzi kanał na Youtube, który ogląda niemal 230 tys. osób. Jest również bardzo aktywna na Instagramie - tam grono jej fanów liczy 75 tys. osób. Justyna Żak w reality-show TVN dała się poznać jako weganka, próbująca do swojego stylu odżywiania przekonać innych domowników. Dziewczyna na co dzień mieszka z chłopakiem, który również prowadzi kanał na Youtube oraz chętnie pojawiał się w odcinkach na żywo programu "Big Brother". Zarówno Justyna, jak i widzowie byli w szoku, kiedy w odcinku wielkanocnym, chłopaka Juszes zabrakło. Dlaczego Paweł nie złożył Justynie życzeń?

Big Brother: Justyna nie dostała życzeń od chłopaka

Z okazji Wielkanocy, uczestnicy "Big Brother" mogli obejrzeć nagrania ze swoimi bliskimi, którzy składali im świąteczne życzenia. Justyna, która była przekonana, że usłyszy ciepłe słowa od chłopaka, była w niemałym szoku - chłopak nie znalazł się w żadnym wideo. Widzowie, którzy bacznie śledzą program, mają już na tę okoliczność kilka wytłumaczeń. Jedni z nich twierdzą, że chłopak zostawił Justynę po tym, jak wyznała na wizji, że "sika w nocy po pijaku" i "musi spłacać za niego długi". Paweł miał się zdenerwować na dziewczynę i nawet usunąć ją z opisu na Instagramie. Inni uważają z kolei, że chłopak po prostu nie dogadał się z produkcją, którą już wcześniej oskarżał o manipulację. 

Przyczyna niepojawienia się chłopaka Justyny w odcinku, nie jest znana. Wiadomo jednak, że dziewczynę czekają ciężkie chwile. W końcu jest odcięta od świata zewnętrznego i nie wie, co tak naprawdę spowodowało decyzję Pawła.

Zobacz zdjęcia Justyny Żak z chłopakiem w naszej galerii --->