Odcinek "Big Brother Arena" w Wielką Niedzielę był wyjątkowy. Producenci programu zadbali o to, aby uczestnicy z okazji Wielkanocy choć przez chwilę mogli się zobaczyć ze swoimi bliskimi. W Pokoju Zwierzeń tym razem nie odbyły się cotygodniowe nominacje. Zamiast tego, czekały na nich wiadomości wideo z życzeniami od rodziny i bliskich. Oleh Riaszeńczew dowiedział się np. że jego rodzice biorą ślub. Z kolei wielu widzom zrobiło się przykro Justyny "Juszes" Żak, która co prawda otrzymała życzeniami od rodziców i przyjaciółki, ale niestety nie doczekała się nagrania od swojego ukochanego chłopaka, za którym bardzo tęskni.

Big Brother 2019 - kto odpadł?

W świąteczną niedzielę nie tylko nie było nominacji, ale także nikt nie odpadł z programu. Tym samym do opuszczenia domu Wielkiego Brata w dalszym ciągu nominowanych jest aż sześć osób: Kasia, Łukasz, Oleh, Iza oraz obydwie Magdy.

WSZYSTKIE wysłane SMS-y, od ostatnich nominacji, zostaną zliczone w następną niedzielę. Żaden Wasz głos nie przepadnie! - czytamy na profilu programu.

Zobacz zdjęcia z ostatniego odcinka na żywo już teraz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JUSZES - Kim jest Justyna Żak, uczestniczka programu "Big Brother"?