Magda Wójcik wygrała pierwszą edycję "Big Brother" w TVN 7 i powoli wraca do życia w prawdziwym świecie. Już kilkanaście godzin po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, zwyciężczyni programu udzieliła nam wywiadu, w którym zapytaliśmy ją m.in. o przyszłość relacji z Olehem Riaszeńczewem. Od momentu, gdy młodszy od Madzi o 11 lat Ukrainiec o polskich korzeniach wyznał jej w programie miłość, wielu widzów trzyma mocno kciuki za to, aby udało im się stworzyć prawdziwy związek.

Magda ma jednak wciąż sporo wątpliwości. I trudno zresztą jej się dziwić - 31-latka z Londynu miała pewne zastrzeżenia co do zachowania Oleha w domu Wielkiego Brata oraz jego poglądów. Co więcej, jeszcze przed finałem Magda dowiedziała się, że Oleh wielokrotnie wskazywał ją do opuszczenia domu Wielkiego Brata i to nawet już po tym, gdy zaczął się ich romans. Magda wyjawiła nam, że spotkała się z Olehem już pierwszej nocy po zakończeniu show, aby pierwszy raz porozmawiać z nim szczerze z dala od telewizyjnych kamer.

- Mieliśmy wczoraj randkę, ale to nie była taka romantyczna randka, tylko raczej obgadanie wszystkich spraw. No i myślę, że kolejne obgadanie spraw dzisiaj również się odbędzie, więc zobaczymy, co z tego będzie. A właściwe randki dopiero po tym, jak wyjaśnimy sobie wszystkie kwestie - powiedziała Magda w rozmowie z Gala.pl na poniedziałkowej konferencji prasowej z finalistami "Big Brother 2019".

Zobacz zdjęcie Magdy i Oleha w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Magda Wójcik zdradza, na co przeznaczy nagrodę z "Big Brother"