Magda Wójcik ujawniła swoją orientację seksualną. Uczestniczka nowej edycji programu "Big Brother", która podczas pobytu w show nawiązała intymną relację z Olehem, zdecydowała się na biseksualny coming out. Szczegóły na temat życia miłosnego pochodzącej z Kielc 31-latki wyszły na jaw podczas odbywającego się właśnie w domu Wielkiego Brata tzw. tygodnia wywiadowczego. Uczestnicy dotarli do akt Madzi, z których wynika, że wśród partnerów seksualnych gwiazdy reality show były do tej pory dwie kobiety i czterech mężczyzn. Magda ujawniła też informację, że w wieku 19 lat była przez miesiąc w związku z osobą tej samej płci. Następnie związała się na stałe z mężczyzną. To jednak nie koniec interesujących informacji na temat życia prywatnego mieszkanki domu Wielkiego Brata.

Magda Wójcik jest biseksualna

Magda Wójcik z "Big Brother 2019" przy okazji rozmowy o swojej orientacji seksualnej zdradziła, że ma tendencję do zakochiwania się w gejach. Przyznała też, że jej były chłopak był dość zniewieściały. Zdarzało mu się nakładać podkład na twarz, a bardziej niż piłka nożna interesowało go oglądanie programów telewizyjnych o rodzinie Kardashianów.

Podczas tej dyskusji do homoerotycznego zdarzenia przyznał się też Bartek Boruc. Opowiedział o tym, że zdarzyło mu się całować z drugim mężczyzną.

Zobacz zdjęcia Magdy Wójcik z domu Wielkiego Brata w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Magda Wójcik to znajoma Julii Wieniawy, Maffashion i Dawida Kwiatkowskiego [ZDJĘCIA]