Wielki finał "Big Brother 2019" dokładnie za tydzień. Nie może w nim wystąpić zbyt wielu uczestników, dlatego nie jedena, a aż dwóch mieszkańców domu Wielkiego Brata musiało dziś odejść z programu. Przypomnijmy, że nominowani do opuszczenia reality show TVN 7 byli trzej mężczyźni: Igor Jakubowski, Łukasz Darłak i Oleh Riaszeńczew. Kto odpadł z "Big Brother" tuż przed finałem? Kto wciąż ma szanse na zwycięstwo? Wielki Brat przygotował niezły zwrot akcji! Sprawdź szczegóły już teraz poniżej w zapisie naszej aktualizowanej na żywo relacji z niedzielnego odcinka "Big Brother Arena".

Big Brother 2019 - kto odpadł 09.06.2019?

Igor, Łukasz i Oleh w dniu nominacji musieli odpowiedzieć na pytanie Wielkiego Brata, czy żałują czegoś, co zrobili w programie. Nominowani zgodnie wyznali, że nie mają do siebie żadnych zastrzeżeń. Innego zdania byli widzowie, którym wielokrotnie nie podobało się to, co uczestnicy pokazywali przed kamerami.

Wygląda na to, że widzom najmniej do gustu przypadło to, co reprezentował sobą Oleh Riaszeńczew, który otrzymał 47% głosów i odpadł z "Big Brother" na tydzień przed finałem.

Big Brother 2019 - FINAŁ

Po odejściu Oleha w domu Wielkiego Brata pozostało pięcioro mieszkańców: Bartek, Igor, Łukasz, Madzia i Radek. Następnie dowiedzieliśmy się, że dzięki zwycięstwu w zadaniu tygodnia miejsce w finale zagwarantował sobie Igor. On także musiał wybrać trzy osoby, które razem z nim będą walczyć o zwycięstwo.

Igor podjął decyzję, że do finału zabiera ze sobą: Radka, Bartka i Madzia. Łukasz musiał więc także opuścić dom Wielkiego Brata.

SPRAWDŹ TEŻ: Łukasz Darłak - kim jest uczestnik "Big Brother"? To aktor seriali TVN i były chłopak Michała Witkowskiego