Bill Kaulitz zawsze był największą gwiazdą Tokio Hotel. Dzięki swojemu oryginalnemu wizerunkowi i zamiłowaniu do mody i makijażu zdecydowanie przyciągał największą uwagę mediów i fanów spośród czterech członków niemieckiego zespołu. W ostatnim czasie ta sytuacja uległa drastycznej zmianie. Dzięki gorącym zdjęciom, na których jego brat bliźniak całuje się i obściskuje z Heidi Klum, cały świat mówi teraz o romansie Toma ze światowej sławy modelką. Wygląda na to, że Bill mniej lub bardziej świadomie też chce o sobie przypomnieć. W jaki sposób? Na Instagramie 28-latka od jakiegoś czasu pojawia się dużo dwuznacznych postów i zdjęć, które sugerują, że samotny Bill bardzo pragnie miłości i związku. Co ciekawe, na jednym ze zdjęć fani dopatrzyli się nawet "dowodu" na to, że romantyczny Bill znalazł już swoją wymarzoną osobę.

Bill Kaulitz przypadkiem pokazał na selfie z łóżka swojego chłopaka - do takich wniosków doszli przynajmniej niektórzy miłośnicy wokalisty oraz niemieckie portale plotkarskie, w tym serwis magazynu "In Touch". Co tak naprawdę widać na zdjęciu? Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że "owłosiona ręka tajemniczego mężczyzny" to najprawdopodobniej po prostu... fragment ciała ukochanego psa wokalisty, buldoga angielskiego o imieniu Pumba.

ZOBACZ: HEIDI KLUM I TOM KAULITZ Z TOKIO HOTELprzyłapani topless na plaży w Meksyku! [GORĄCE ZDJĘCIA 18+]

Bill Kaulitz jest gejem?

Lider Tokio Hotel należy do tego grona gwiazd, które od lat konsekwentnie unikają jednoznacznej odpowiedzi na pytania o orientację seksualną i życie prywatne. Wokalista twierdzi, że wszystkie odpowiedzi na nurtujące fanów kwestie można znaleźć w tekstach jego piosenek. Niektórzy uważają, że częściowym potwierdzeniem plotek o biseksualizmie lub homoseksualizmie Billa Kaulitza był jego obszerny wpis o miłości i złamanym sercu opublikowany w 2014 roku na łamach portalu sheknows.com.

- Mam wrażenie, że ludzi doprowadza do szaleństwa ciekawość, czy w moim łóżku jest kobieta czy mężczyzna. To właśnie powód, dla którego wciąż jestem pytany o bycie gejem odkąd tylko skończyłem 13 lat, czyli kiedy tylko zacząłem udzielać wywiadów. (...) Nigdy nie czułem się być komukolwiek winien odpowiedzi na ten temat i bawi mnie to, że wszyscy robią z tego coś tak istotnego. (...) Może właśnie spotkam kogoś, kto odmieni moje życie na zawsze, a jeśli to się wydarzy, to jakie ma to znaczenie jakiej jest płci? - napisał wtedy Bill Kaulitz.

Zdjęcie Billa Kaulitza, który wywołało takie zamieszanie możecie obejrzeć poniżej. Więcej najnowszych fotografii wokalisty Tokio Hotel i jego brata Toma znajdziecie w naszej GALERII >>>