Bill Kaulitz z Tokio Hotel spełnił swoje wielkie marzenie i stworzył autorską kolekcję ubrań. Nie od dziś bowiem wiadomo, że znany ze swojego prowokacyjnego stylu wokalista, bardzo interesuje się modą. 28-letni artysta nie tylko regularnie zasiada w pierwszych rzędach na pokazach podczas fashion weeków w Paryżu, Berlinie i Mediolanie. Jego twarz zdobi także okładki takich kultowych czasopism jak "L'Officiel Hommes" czy "ZOO Magazine". Zdjęcia na potrzeby sesji do tego drugiego tytułu wykonał mu zresztą sam Bryan Adams. Co ciekawe, mimo tego, że Bill na co dzień razem ze swoim bratem bliźniakiem mieszka w Los Angeles, nawiązał przyjaźnie wśród osób z berlińskiego środowiska modowego, m.in. z twórcami magazynu "032c". Pasja do mody lidera Tokio Hotel zaowocowała w końcu kolekcją o nazwie "TokioHotel Magdeburg - LosAngeles". Co w niej znajdziemy?

ZOBACZ: THE VOICE OF POLAND 8 Kto odpadł a kto przeszedł dalej?

Bill Kaulitz z Tokio Hotel został projektantem

Kolekcja ubrań zaprojektowanych przez Billa Kaulitza to gratka przede wszystkim dla fanów Tokio Hotel. Trudno bowiem sobie wyobrazić, aby na kurtki, bluzy, T-shirty czy skarpety z widocznym logo i nazwą zespołu zdecydowały się osoby, które na co dzień nie interesują się ich poczynaniami. Z drugiej strony, trudno byłoby nazwać ten zestaw zwyczajnym fanowskim merchem. Projekty inspirowane takimi streewearowymi markami jak Alpha Industries czy Supreme mają w sobie sporo z prywatnego stylu Billa.

Premiera kolekcji zbiegła się w czasie z niedawną premierą teledysku do singla "Boy Don't Cry" oraz rozpoczęciem kolejnej części trasy koncertowej Tokio Hotel w Europie. Dzięki temu, część fanów ma okazję od razu przymierzyć i nabyć niektóre ubrania od swojego idola wybierając się na występ zespołu podczas jesiennego tournée.

Wszystkie elementy kolekcji "TokioHotel Magdeburg - LosAngeles" i ceny możecie sprawdzić w naszej GALERIICałość można też kupić w internecie na stronie https://tokiohotel-shop.zeugs.de/