Na gali Billboard Music Awards John Legend wykonał swój nowy singiel "Never Break", który niedawno nabrał zupełnie nowego znaczenia jeśli chodzi o jego życie prywatne. Dwa tygodnie temu muzyk i jego żona dowiedzieli się, że w wyniku komplikacji zdrowotnych Chrissy, stracili trzecią ciążę.

John Legend w przejmującym występie podczas Billboard Music Awards

- To dla Chrissy. Tak bardzo kocham i cenię ciebie oraz naszą rodzinę. Razem doświadczyliśmy najwyższych wzlotów i najniższych upadków. Patrzenie, jak nosisz w sobie nasze dzieci, było poruszające. Jestem pod wrażeniem siły, którą pokazałaś w najtrudniejszych chwilach. To wspaniały dar móc przynieść nowe życie na świat. Doświadczyliśmy już tego cudu, a teraz głęboko poczuliśmy jego wrodzoną kruchość.

Obiecaliśmy sobie to w dniu naszego ślubu siedem lat temu, a każde wyzwanie, przed którym stanęliśmy, uczyniło tę obietnicę potężniejszą i bardziej odporną - nasza miłość pozostanie. Nigdy się nie złamiemy- napisał później na Twitterze muzyk.

Prowadząca galę Kelly Clarkson wyznała, że występ Johna był naprawdę wyjątkowy i oceniła go jako "najlepszy tego wieczoru".

ZOBACZ TEŻ: CHRISSY TEIGEN straciła ciążę. Opublikowała wzruszający wpis na Instagramie