Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie. Wokalistka, która zaledwie w grudniu skończyła 18 lat, może pochwalić się już kilkoma sporymi sukcesami: nastolatka została pierwszą artystką urodzoną w latach 00., której album dotarł na pierwsze miejsce list przebojów, a także najmłodszą artystką w historii, która zdobyła cztery nominacje do nagrody Grammy. Teraz do tej listy może dodać kolejne godne uznania osiągnięcie. Billie Eilish została najmłodszą artystką, który napisała i nagrała piosenkę do filmu o Agencie 007. Chociaż szczegóły dotyczące utworu nie są jeszcze znane, wiemy, że napisała go ze swoim starszym bratem Finneasem, który pomógł jej również w stworzeniu debiutanckiego albumu „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”.

Billie Eilish: piosenka do Bonda

Na Billie Eilish spoczywa spora presja. W końcu utwory z poprzednich filmów o Bondzie odniosły niesamowite sukcesy - "Skyfall" Adele, czy „Writing's On The Wall” Sama Smitha zostały nagrodzone Oscarem dla najlepszej piosenki filmowej.

To szaleństwo być częścią tego wszystkiego. James Bond to najfajniejsza seria filmów, jaka kiedykolwiek istniała. Nadal jestem w szoku” - napisała w oficjalnym oświadczeniu Eilish.

Billie Eilish nagrała piosenkę do najnowszego filmu o Bondzie, który nosi tytuł "No Time to Die". Mówi się, że będzie to ostatnia część przygód Agenta 007, w której zobaczymy Daniela Craiga. Premiera filmu została zaplanowana na 3 kwietnia 2020 roku, ale utwór 18-latki usłyszymy zapewne jeszcze zanim produkcja wejdzie na ekrany kin.