Polska marka BIZUU na chwilę przed rozpoczęciem sezonu ślubnego 2020, prezentuje swoją najnowszą kolekcję Bridal, w której każda przyszła panna młoda ma szansę znaleźć coś dla siebie. Dostępne jest siedem modeli sukien wpisujących się w upodobania różnych kobiet - począwszy od niezwykle kobiecych kreacji, przez romantyczne koronki i odkryte plecy, po tiul i zabudowane góry. Projektantki BIZUU zadbały o to, aby ich klientki miały w czym wybierać niezależnie od formuły swojego ślubu czy warunków pogodowych. Wszystkie suknie łączy to, że w subtelny sposób podkreślają urodę i utrzymują charakter kolekcji - nowoczesność przeplecioną nutą boho i retro. 

Kolekcja ślubna BIZUU Bridal 2020

Do stworzenia kolekcji założycielki marki - Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak, użyły najwyższej jakości materiałów - naturalnych jedwabiów, czy francuskich i hiszpańskich koronek. Suknie są lekkie i wygodne, co zdecydowanie pomoże pannom młodym podczas ich wielkiego dnia. Ślubną kolekcję uzupełniają delikatne dodatki - zwiewne welony oraz ozdobne opaski, które są dostępne na zamówienie.

Autorką zdjęć jest Dominika Jarczyńska, a ujęcia powstawały na tle tkaniny przedstawiającej freski z Willi Liwii – należącej do żony cesarza Augusta oraz otaczający ją wawrzynowy gaj.

Modele z kolekcji BIZUU Bridal dostępne są w sprzedaży od czwartku 18 marca na indywidualne zamówienie w butikach marki BIZUU oraz w poznańskim Atelier przy ul. Piekary 12/5.

Zdjęcia sukien ślubnych BIZUU Bridal 2020 obejrzycie w GALERII.